lekarz Emilia Mazur

Okulista

1,5

Wizyta u dr Mazur to kpina! Zostaliśmy pokierowani na kontrole u okulisty po bilansie dwulatka bo dr pediatra zauważyła lekkiego zeza w lewym oczku naszej córki. Po spojrzeniu na córeczkę dr Mazur stwierdziła że rzeczywiście lewe oczko trochę ucieka wiec mamy pojechać do poradni w Gdyni. I koniec wizyty! Dr ośmieliła się jeszcze stwierdzić że nie da się jej zbadać bo jest niekontaktowa i musimy nauczyć ją najpierw otwartości. Nie wiem skąd taki wniosek. Szczerze nie polecam. Oszczędzcie sobie drodzy rodzice czasu, nerwów i pieniędzy!

Diagnoza jaką wystawiła pani doktor była błędna.Moje dziecko nie miało astygmatyzmy i zeza rozbieżnego. Na szczęście inny, prawdziwy specjalista rozwiał moje wątpliwości i oszczędził mojemu dziecku noszenia okularów na niewłaściwą wadę.

Wciąż poszukujesz "Okulista Żukowo"?

NZOZ OKO BRILLOWSCY KARTUZY
POŻARNA 8A