lekarz Emilia Piotrowska

Okulista

miałam wrażenie że pani doktor się mnie pozbyła, nie wiem może miała zły dzień albo była już zmęczona.... jedno co tam było ok to sprzęt.

PROBLEM JAKIM JEST CHOROBA OCZU PRZY CUKRZYCY NIKT SOBIE NIE PORZDZI ALE PANI DOKTOR USWIADOMILA MI ZE TEJ KWESTI WYLECZYC SIE NIE DA ALE MOZNA OPOZNIC CHOROBE PRZYNAJMNIEJ WIEM CO MNIE CZEKA NIKT NIGDY ZE MNA TAK RZECZOWO NIE ROZMAWIAL

Byłem u pani doktor na zbadaniu wzroku. Dobry sprzęt taki jak u dobrego okulisty. Bo jak byłem na NFZ na Rogatce u jednej pani to tragedia, tylko szkiełka i patrzeć na literki, czyli astygmatyzmu się na pewno w takich warunkach nie rozpozna. Miła i uprzejma pani z dobrym podejściem do pacjenta, odpowiada w pełni na pytania pacjenta. Lecz jak dla mnie 80zł za zbadanie wzroku to zbyt wysoka cena.

Naprawde super pani doktor. Chodzę z moja 3letnia córeczka Julia i jestem bardzo zadowolona. Wszystko pani doktor tłumaczy zawsze ma czas można sie wszystko zapytac. Wie jak pokierować. Lekarz godny polecenia, pani doktor zna sie na tym co robi. Polecam wszystkim wspaniała panią doktor.

Pani Doktor można w pełni zaufac - kompetencja, zaangażowanie i uprzejmośc godna polecenia.

Pani Doktor można w pełni zaufac - kompetencja, zaangażowanie
i uprzejmośc godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kalisz"?

ul. Widok 26/A

Marcińca 21
63-720 Koźmin Wielkopolski
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
NSZOZ "Art&Med"
ulica Winiarska 12
62-800 Kalisz
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
Poznań
Centrum Med. Świętego Jerzego
Jasielska 14
Poznań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "GEMINI" s.c