NIE POLECAM !!! Bardzo niemiła Pani. Szukałam stomatologa, który będzie miał podejście do mojego dziecka. Chyba trafiliśmy na zły dzień tej Pani. Foch na twarzy " przywitał" nas od samego wejścia do gabinetu. Potem nerwy, że dziecko się poruszyło i chciało wypluć ślinę. Niestety mimo, iż wizyta była prywatna, czułam się jak za komuny. W każdym razie dziękuję za takie zachowanie, za zachowanie za które jeszcze musiałam zapłacić nie małe pieniądze.

Pani stomatolog bardzo miła lecze sie u niej już dłuższy czas i nie mam problemów wybieram sie z synem i zobaczymy jak pojdzie ogolnie pozytywnie ale dlugi czas oczekiwania z bolem przyjeła mnie odrazu co nie wszyscy sie zgadzaja

Polecam szczerze, pani doktor jest bardzo miła, bardzo delitatnie i uprzejmie zwraca się do dzieci. Jest sympatyczna i wzbudza zaufanie. W pelni spelnia oczekiwania, choć jak wiadomo wizyta ta nie jest lekką dla dziecka. Moja 3letnia córeczka chetnie otworzyła buzię na wizycie,co jest najważniejszym krokiem u dentysty, a my z mężem zmienilismy naszych dentystów i też przekonalismy sie do tej Pani ;-))

Pani Emilia faktycznie jest dość dobrym lekarzem . Ale ja kiedyś trafiłam pod jej nieobecność do pani która też w ww gabinecie pracuje / Owa pani przeleczyla mi zeba kanalowo , po czym okazalo sie ze nie ma uprawnien do leczenia, bo jest jedynie technikiem dentystycznym( o tym poinformowal mnie inny lekarz do ktorego udalam sie bo choc zab byl przeleczony to bolal) , o konsekwencjach nie wspomne , bo musialam kilkakrotnie jezdzic do instytutu stomatologii

Koszt wizyty zależy oczywiście od tego co jest do leczenia. U mnie wahał się od 50 do 150 zł ale wiadomo że przy kanałówce z 3 kanałami może być nawet więcej. Co do samej pani dr to jestem miło zaskoczony. Leczenie nie bolało, koszty niewygórowane. W gabinecie widać że sprzęt jest nowy a sama pani doktor jest miła i uprzejma. Wielu znajomym ją poleciłem i nie słyszałem żeby ktoś powiedział jakąś niepochlebna opinię. Polecam

Leczenie nie bolało, koszty niewygórowane.
Polecam