lekarz Emilia Świetlicka

pani doktor moze i jest sympatyczna ale nie pelni swoich obowiazkow bo dla niej w 7 mc ciazy mozna juz rodzic. to jest niepowarzne jest tyle teraz metot aby podtrzymac ciaze a ona nie zrobila nic i niestety urodzilam coreczke z bardzo duzymi wadami wrodzonymi, powiedzieli w szpitalu ze zle prowadzona ciaza i ze mozna bylo temu wszystkiemu zapobiec, miala bym zdrowa coreczke a teraz tylko jazda po lekarzach , ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Jedynym plusem u Pani dr jest to że jest przyjemna no i chyba tylko tyle. Zdecydowanie nie polecam iż Pani świetlicka zapewniała mnie że w pierwszych tygodniach ciąży jest u mnie wszystko ok. Jak sie okazało juz u innej Pani tak wszystko ok nie bylo. Strach pomyslec jakby moglo to sie skonczyc. No ale na co liczyc jak moja wizyta trwala moze 5 minut. Moim zdaniem pora przystopowac i zwracac wieksza uwage na pacjentów.

Powiem tak dzieki Pani doktor całą ciąże zapewniała mnie że jest wszystko w jak najlepszym porządku. (żadnych dodatkowych badań nie zlecając) tydzien przed porodem okazało sie ze mam jakas infekcje iPani gin. szczególnie się tym nie przejmując przepisala mi jakies leki. po porodzie (kleszczowym) okazało się że moje dziecko po1 powinno urodzic sie przez cesarke ( ze względu na tą właśnie infekcje i reszte chorób) po2 powinno urodzic sie 2 tyg wcześniej gdyz bylo mocno przenoszone( urodziłam w wyliczonym teminie co do dnia) po3 miało wade serca. wrodzone zapalenie płuc ...

po3 miało wade serca. wrodzone zapalenie płuc , ogólna infekcje organizmu, torbielki na mózgu i jeszcze kilka innych chorób o których już nie wspomnę a które można bylo wykryć juz w ciąży. Dwa miesiące w szpitalu wystarczyly żebym sie juz nigdy z Pania gin nie zobaczyla.

Witam ,ja chodziłam do gabinetu do Piask.Bardzo sympatyczna pani doktor godna zaufania i polecenia. Takich lekarzy z takim dobrym podejściem do pacjentki powinno być więcej.Wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania.Naprawdę polecam.

Miła i kompetentna. Właściwa osoba na własciwym miejscu. Bardzo polecam pania Doktor

Pani dr Emilia Świetlicka jest nie tylko świetnym i kompetentym lekarzem ale przy tym dobrym i życzliwym człowiekiem. Dla swoich pacjentek ma na prawdę bardzo dużo czasu z miłą chęcią odpowiada na zawadawane pytania. Dzięki niej urodziłam ślicznego i zdrowego chłopca :)

wspaniała kobieta, wszytskie kobiety, które nigdy nie były u ginekologa powinny trafić właśnie na taką kobietę... ona łamie wszystkie stereotypy, które źle oceniają ginekologów. ja osobiscie czuje sie u niej, jak na wizycie u rodzinnego- tyle że płacę przy wyjściu:)

miła, udziela wyczerpujących informacji

miła, udziela wyczerpujących informacji

Pani doktor jest bardzo uprzejma, stwarza miłą atmosferę poczas wizyty, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.

Bardzo miła lekarka, zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi. Polecam.

Bardzo miła lekarka, zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi. Polecam.