lekarz Ernest Pyrkosz

Wiele lat temu bardzo mi pomogl, zamiast na siłę wprowadzać nic nie wnoszące zaleczanie objawów jak inni lekarze poprostu trafnie zdiagnozować mnie i skierował na leczenie szpitalne i dzięki temu teraz żyje i mam się dobrze:) poza tym pan bardzo miły i kontaktowy.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowiec w swojej dziedzinie

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowiec w swojej dziedzinie

Kompetentny, bardzo dobry specjalista z miłym podejściem do pacjenta. Zawsze uśmiechnięty (żadkość w środowisku lekarskim szczególnie po pacjenta)POLECAM

Wspaniały lekarz i specjalista.Nigdy nie spodziewałem się, że może być taka osoba w służbie zdrowia. Pozdrawiam tego Pana i życzę żeby wszyscy lekarze tacy jak on byli. AM.

Jest osobą rozważną i opanowaną, profesjonalnie podchodzącą do pacjęta.

Jest osobą rozważną i opanowaną, profesjonalnie podchodzącą do pacjęta.

Bardzo dobry lekarz chociaż wojskowy, starannie podchodzi do potrzeb pacjenta. Nie jest też rutyniarzem jak inni. Gorąco polecam.