lekarz Eryk Chrapowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo kompetenty i rzeczowy chirurg. Miałam wykonywaną kwadrantektomię piersi, pan dr wytłumaczył mi wszystko, był cierpliwy, delikatny. Zabieg przeprowadził oszczędnie, estetycznie, pierś wygląda bardzo ładnie. Mogę polecić pana dr Eryka Chrapowickiego wszystkim bojącym się i nerwowym - potrafi uspokoić zszargane nerwy i złagodzić strach. A przede wszystkim ma duże doświadczenie i prawdziwe powołanie.

Pan doktor to kompetentny, pod każdym względem znający swoje rzemiosło lekarz. Do niczego nie namawia, a cierpliwie wytłumaczy i czeka na zdanie pacjenta. Wówczas wybiera to, co dla pacjenta najlepsze. Dziękuję, że los skierował mnie do Pana.

Super lekarz nie ma dla niego znaczenia ilość czasu przeznaczonego dla pacjenta, bardzo uprzejmy i miły. Bardzo duża wiedz medyczna /nowotwory/. Podczas pobytu w szpitalu czułam się jak najważniejsza pacjentka.

Wspaniały człowiek,bardzo życzliwy dla pacjenta.Był lekarzem prowadzącym bliskiej mi osoby,mimo natłoku obowiązków zawsze znalazł czas dla chorego i rodziny.Godny polecenia jako specjalista i człowiek.Dziękujemy !!!

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, ciepły w kontaktach z pacjentami, sposób bycia wzbudzający zaufanie. Byłem operowany przez niego (rak esicy) i jestem zadowolony z całokształtu. z.d.

z.d.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)