dr n. med. Eugeniusz Czecior

Laryngolog

Profesor nr 1. W bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej męża podjął się wszelkich metod, by pomóc i uratować zdrowie. Nie zlekceważył niczego, solidnie wytłumaczył negatywne konsekwencje i ustalił wszystko z pacjentem. Następnie zajął się przewlekłym katarem dziecka, którego nikt nie potrafił wyleczyć. Obecnie mamy z tym spokój.

ludzie mówią i piszą w zależności od nastroju, ale na pewno nie można profesorowi zarzucić że nie zna się na swojej pracy. wyjątkowej klasy specjalista. korekcja przegrody nosowej wykonana wzorowo. faktycznie liga światowa, nie wierzyłem dopóki się nie przekonałem.

Szczerze polecam P. Profesora, wykonanie zabiegu jak i podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dba o mnie i o to, żebym się nie załamała w trudnej dla mnie sytuacji, która mnie spotkała i jestem mu za to wdzięczna :)

Rekonstrukcja lewego kanału słuchowego.Zrobione super,pobrana tkanka z lewego uda.Szczerze polecam i dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zabrze"?

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze