dr n. med. Eugeniusz Czecior

Laryngolog

Moja przegroda po zderzeniu z czołgiem po septoplastyce wykonanej przez profesora oddycham nosem gdzie wcześniej nic rylko katar i woda Polecam

złote ręce profesora uratowały mi życie Przeprowadził perfekcyjną radykalną operację perlaka Pięknie dziękuję Panie Profesorze

Zdecydowanie nie polecam tego pana. Przeprowadził u mnie operację usunięcia kostniaka przewodu słuchowego. Od razu po wyjęciu opatrunków, czułam, że nie jest dobrze. Nie słyszałam, jednak ten człowiek przekonywał mnie, że potrzebny jest czas (przed operacją nie miałam żadnej wady sluchu). Wyciągnął ode mnie sporo kasy na wizytach w prywatnym gabinecie, mimo, że równocześnie, chodziłam na wizyty w Poradni NFZ w Zabrzu. W końcu zaczął mnie traktować jak natrętną muchę. Straszny człowiek, nie dość, że pozbawił mnie słuchu, to jeszcze próbował ze mnie zrobić wariatkę. Nie słyszałam prawie pięć miesięcy, które teraz oceniam jako najgorsze 5 miesięcy w całym, już dość długim, moim życiu. Ponownie zoperowal mnie inny lekarz, któremu będę wdzięczna do końca zycia. Po zdjęciu opatrunków słyszę, po pięciu miesiącach w końcu słyszę. Czecior to lekarz, który nie powinien operować. Piszę tę opinię ku przestrodze innym osobom, które mają w planach poddanie się operacji u tego pana. Jeśli zależy Wam na zdrowiu swoim, bądź swoich bliskich, z całą pewnością nie piwinniście ufać temu człowiekowi. Jest miły, póki wszystko idzie dobrze. Kiedy coś sam schrzani , nie przyzna się, nie naprawi, będzie chciał się pozbyć pacjenta, otrzepie się i pójdzie dalej... psuć...

Pan Profesor operował mnie już 4 razy, 3 razy sinusoskopia zatoki okołoszczękowej (usunięcie zmian wewnętrznych) w latach 2008, 2014 i 2021 oraz prostowanie przegrody nosa (septoplastyka) w roku 2021. W mojej ocenie Pan profesor to świetny fachowiec, pomagający wielu ludziom od wielu lat, ma profesjonalne podejście do leczenia pacjentów. Jest konkretny i skuteczny, ponieważ zawsze można z nim umówić konieczny zabieg bez zbędnych wywodów i konsultacji w odróżnieniu od innych lekarzy, z którymi miałem styczność.

Dramat, byłam umowiona na wizytę do dr Czeciora, przyjechałam A okazało się, że ma urlop!!!! Nawet nikt nie zadzwonił żebym nie przyjeżdżała!

Serdecznie polecam Pana Profesora ! Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta, operacja wykonana na najwyższym poziomie, a przy tym lekarz miły i uprzejmy !

Bardzo niekompetentny lekarz nastawiony na pieniadze, 5 minut w jego gabinecie kosztowalo 200zl. Traktuje pacjentow przedmiotowo. Nieudana operacja przegrody nosowej zrujnowala mi zycie na kilka miesiecy, i dopiero inny lekarz potrafil naprawic szkody wyrzadzone przez tego pseudo lekarza. Odradzam z calego serca.

Profesor nr 1. W bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej męża podjął się wszelkich metod, by pomóc i uratować zdrowie. Nie zlekceważył niczego, solidnie wytłumaczył negatywne konsekwencje i ustalił wszystko z pacjentem. Następnie zajął się przewlekłym katarem dziecka, którego nikt nie potrafił wyleczyć. Obecnie mamy z tym spokój.

ludzie mówią i piszą w zależności od nastroju, ale na pewno nie można profesorowi zarzucić że nie zna się na swojej pracy. wyjątkowej klasy specjalista. korekcja przegrody nosowej wykonana wzorowo. faktycznie liga światowa, nie wierzyłem dopóki się nie przekonałem.

Szczerze polecam P. Profesora, wykonanie zabiegu jak i podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm.