dr n. med. Eugeniusz Czubak

Dermatolog

Zawiodłem się, zdecydowanie nie polecam !

Zawiodłem się, zdecydowanie nie polecam !

Bardzo kompetentny lekarz .Gorąco polecam.

Bardzo kompetentny lekarz .Gorąco polecam.

Super lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem i do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo skuteczne metody leczenia - przepisuje leki niedrogie a jednocześnie dające rewelacyjne efekty leczenia. Z trądzikiem walczyłam ponad pięć lat i nikt skutecznie nie potrafił mi pomóc. Po wizycie u Pana Doktora i zastosowaniu dwóch przepisanych przez niego leków efekt był zaskakujący już po 3 tygodniach i nadal nie ma nawrotów. Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna Panu Doktorowi. Szczerze polecam.

naprawdę dobry dermatolog!!! godny polecenia.

naprawdę dobry dermatolog!!! godny polecenia.

LEKARZ, KTÓRY LECZY !!! GORĄCO POLECAM :) Barbara

LEKARZ, KTÓRY LECZY !!! GORĄCO POLECAM :) Barbara

z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora i życzę Mu,żeby żył jak najdłużej i miał siły pracować

NAJLEPSZY DERMATOLOG NA ŚLĄSKU !!! PO WIZYCIE U WIELU DERMATOLOGÓW, KTÓRZY DIAGNOZOWALI WSZELKIEGO RODZAJU CHOROBY I UCZULENIA PO PIERWSZEJ WIZYCIE U DOKTORA CZUBAKA BYŁO WIADOMO O CO TO JEST. PRZEPISANE LEKI POMOGŁY. MOGE DODAĆ, ŻE Z KAŻDYM SWĘDZENIEM CZY PODRAŻNIENIEM BYŁEM U DR. CZUBAKA I DIAGNOZA BYŁA PERFEKCYJNA.

Po latach męczarni (dosłownie) zdiagnozował błyskawicznie łojotokowe zapalenie skóry. Kilka wizyt i było po problemie. Leki tanie a skuteczne (w tym robione). Najgorsze że inni lekarze i kosmetyczki wmawiały mi trądzik!!!

Zalecana kuracja stanowczo mnie zaniepokoiła, iście czarnoksiężskie metody w dobie XXI wieku. Postanowiłem udać się do innego dermatologa, też prywatnie. Po zastosowaniu maści na chore miejsce problem po 7 dniach zniknął. Nie polecam.

Moim zdaniem jest to najlepszy dermatolog, który przede wszystkim nie "leci" na kasę. Przykłada się do tego co robi i przepisuje nie drogie lekarstwa , a skuteczne. Bardzo, bardzo polecam. Beata