dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

2,4
2,7
1,9

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy. Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka! Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece). Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?" Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy.
Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka!
Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.

Wyjątkowo przyjazny pacjentowi lekarz, bardzo dobry specjalista komunikatywny oraz bardzo sympatyczny. Szczególnie polecam.

Leczyłam u Pana E.Gabriela prywatnie oraz NFZ tarczycę nie jest kompetentny w ogóle nie zna się na endokrynologi mało kontaktowy( mruk), nie zleca badań,wizyta dosłownie trwa 2 minuty polega na wypisywaniu recepty, szkoda pieniędzy na takie wizyty.W ciągu pół godziny załatwi 10 pacjentów.

Totalna beznadzieja, przyszłam na prywatną wizytę do tego lekarza z problemem tarczycy.Nie wiem jakim jest ginekologiem ale jako endokrynolog to odniosłam wrażenie że w ogóle się na tym nie zna. Przedstawiłam mu wyniki tomografi( zlecone wcześniej przez innego lekarza laryngologa) wskazujący na problem z tarczycą. Doktor Gabriel E, przelotnie zerknął na wyniki, pomacał przez biurko moją szyję i zmienił temat namawiając mnie na leczenie bezpłodności u niego, bo w rozmowie wynikło że nie mam dzieci:).

fatalny lekarz.rezygnujcie z niego szkoda czasu i kasy!

fatalny lekarz.rezygnujcie z niego szkoda czasu i kasy!

Mało sympatyczny, pacjentki traktuje szablonowo nie ogladając nawet wyników badań

szkoda kasy na taką wizytę. on tylko liczy pieniadze a nie leczy pacjentki

szkoda kasy na taką wizytę. on tylko liczy pieniadze a nie leczy pacjentki

myślę, że jest ok, byłam kilka razy u tego lekarza, zobaczymy co wyjdzie z tym wszystkim..

Dobry lekarz choć raczej małomówny.Regularnie wykonuje badania USG oraz kieruje na inne w zależności od potrzeb.Nie trzeba wyczekiwać na wizytę w długiej kolejce,wystarczy przyjść na wyznaczoną godzinę i zaraz się jest przyjętym.Spełnia oczekiwania pacjenta.

jako lekarz w poradni leczenia niepłodności nie mogę mu nic zarzucić, natomiast jako lekarz prowadzący ciążę to zupełna klapa. każdą informację trzeba wyduszać, nie zleca żadnych badań, mało profesjonalne podejście do sprawy...