lekarz Eugeniusz Kozubski

Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,4

Ten lekarz to jedno wielkie nieporozumienie, jego diagnoza zależy od humoru, wyzywa pacjentów, przeklina. A Panie które z nim pracują sprawiają wrażenie przestraszonych kiedy tylko podniesie wzrok. Na emeryturke siedzieć w laciach na fotelu a nie ludzi leczyć. Nie polecam z całego serca.

To nie lekarz tylko nerwós to jest najgorszy lekarz świata już nigdy pana nie odwiedze w pańskim gabinecie.

Prawdziwym lekarzem można być z powołania ten "niby lekarz" na pewno nim nie jest. Nie jest nawet człowiekiem . Dla niego pacjent z góry jest kimś gorszym , on zato czuję się jak PAN I WŁADCA . Z całego serca wszystkim ODRADZAM .

Ortopeda Pan Eugeniusz Kozubski-polecam.To moja pierwsza wizyta u tego lekarza,jestem bardzo zadowolona. Mam problemy z wielopozimowa dyskopatia(wypadł mi dysk w sierpniu tego roku)ból,ból,do palucha w nodze przez pachwine,udo,kolano,śródstopie,po duży paluch w stopie,jestem po rehabilitacji ,pomogła na tyle że nie biorę dziennie tramalu,ketonalu,choć ze snem z powodu dolegliwosci jest ciężko.Od czasu tej "kontuzji" że tak to lekko ujme utykam Lekarz Pan Edward Kozubski po zapoznaniu się z obiętym mnie leczeniem przez innych lekarzy i badaniami, bez ściemniania rzeczowo obrazowo powiedział co mi jest, od razu diagnoza,skierowanie do poradni leczenia bólu bo środków łykałam dużo. Wiem co mnie czeka, wiem. Przez utykanie zebrał mi się płyn w kolanie od razu usunięcia by nie rozpierał kolana od środka,od razu podano mi lek do kolana przeciw zapalny.Pierwasza wizyta i konkret.Bez ściemy,mówienia z grubsza mam 35lat i mam poważny problem z kręgosłupem, ale tego dowiedziałam się nie od neurologa u którego się lecze, od 2lat bo i zapisami kłopot, nie od lekarza który zbadał i zlecił zabiegi. Tylko od Pana Kozubskiego,wiem że "operacja" czy zabieg wycięcia dysku nieunikniony,ze wyciecie z kolana już z natłoku info nie pamiętam nazwy,też nie uniknie. Do koniec wizyty dobre słowo od lekarza- cenne. Polecam Lekarz Ortopeda Pan Eugeniusz Kozubski Polecam. Suszec poradnia przy kopalni.

Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania, Lekarz dno , nie polecam, bez powołania,

Lekarz dno , nie polecam, bez powołania,

Masakra ten Pan Dr. to nerwus sprawia wrazenie jakby mial shizofrenie paranoidalna,minol sie biedny z powolaniem ,dziekuje za udostepnienie mi wyrazenia sie na temat ww. Pana Dr. z powazaniem Hans Kloss

zdecydowanie polecam dr Kozubskiego. Poprawnie zdiagnozował problem z moją stopą i zalecił rehabilitację - dzięki Niemu dzisiaj chodzę bez problemu

lekarz ktorego zdecydowanie nie polecam , dla niego udzielenie jakiejkolwiek pomocy to wielka laska .