lekarz Eugeniusz Szpakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Dziękuję Panu Doktorowi za opiekę i przeprowadzenie dwóch bardzo trudnych operacji mojej mamy. Troska Pana Doktora i całego personelu zasługuje na podziękowania i życzę Panu i personelowi szpitala wszelkiego dobra z poważaniem wdzięczna rodzina

Ja również byłem operowany przez dr n. med. E. Szpakowskiego i jestem bardzo zadowolony z tej operacji. Czuję, jakbym dostał nowe życie. Doktor wraz z zespołem uratował mi życie. Przeszedłem operację w sierpniu br. metodą Davida z remodelingiem zastawki. Ze szpitala wyszedłem w dobrym stanie praktycznie bez powiklań. Powoli wracają mi siły i liczę, że jeszcze wrócę do sportu jak z czasów sprzed operacji. Całemu zespołowi, a przede wszystkim doktorowi życzę wszystkiego najlepszego i kolejnych sukcesów.

Witam, Czy Państwo macie kontakt telefoniczny do Pana Doktora? Zależy mi na szybkim kontakcie z Panem Doktorem, ale niestety nigdzie nie jest dostępny jego numer telefonu.

Witam,

Pan dr Eugeniusz Szpakowski operował mnie w 2017 roku. Wspaniały człowiek, znakomity kontakt z pacjentem. Gdy przyszedł do mnie dzień przed operacją, pozbyłem się wszelkich obaw. Poczułem, że może być tylko lepiej, i tak się stało. Przeszedłem operację bentalla, szpital opuściłem bez żadnych powikłań w dobrej kondycji po sześciu dniach. Pozdrawiam Pana doktora i życzę wielu sukcesów.

Gdybym miał byc operowany jeszcze raz to tylko przez tego lekarza ,to ON uratował mi zycie. DZIĘKUJĘ

Byłem operowany 5 lat temu przez dr .E .Szpakowskiego . Stwierdzam , że jest to wspaniały kardiochirurg i zarazem człowiek uprzejmy z odpowiednim podejściem do pacjenta . Godny polecenia . Tą drogą jeszcze raz dziękuję mu za uratowanie mnie życia .

Zostawiając syna w kilnice kardiologicznej Anin byłam pełną obaw po przeczytaniu opinii lekarza który miał operować serce mojego dziecka byłam przerazana czytając opinie ... Ale jeśli wolicie żeby ktoś mówił wam piękne słówka jak było pieknie i wspaniałe i wam to po.oze to sorry ale pomyliliscie adres...jest to fachowiec który nie barwi operacji i nazywa wszystko po imieniu i jest bardzo ostrożny w to co mówi.wspanialy Lekarz i mega wspaniały fachowiec który poważnie bierze sobie odpowiedzialnododpowiedzialnosc za ludzkie życie więc jeśli w przyszłości chcesz oczernic tego człowieka to się zastanów ..Dziekuje bardzo panu doktorów i Eugieniuszowi Szpakowskiemu za piękna postawę jako lekarza i piękna plastykę zastawki mojego syna .dziękuję bardzo jako szczesliwa matka syna któremu przywrócił Pan wiarę w normalne życie. My przestrodze osób które czytają opinię nie dajcie się zwariować..jest to facet któremu można zaufać...jeszcze raz dziękuję

Daje jedna gwiazdkę bo na tego rzeźnika już mniej nie można dac.nie poddawajcie żeby operował was w aninie na bay-passy.czliwiek nie odpowiedzialny,bez żadnych badań robi operacje a jeszcze mu nie wychodzi.Aninski rzeznik.to jest prawda.

Bardzo dobry lekarz - pacjent najważniejszy - informacja dla rodziny to co konieczne - rozmowa krótka ale merytoryczna. Pan doktor uratował mi tatę... Dziękuję

Pan doktor uratował mi tatę...
Dziękuję

Nie polecam tego lekarza zrobl operacje mojemu tacie który pr,uszedł ba nogach w pełni sprawny.A teraz ma uszkodzony mozg i stan bardzo ciezki