Eugeniusz Wysocki

Pacjentką dr Wysockiego jestem od ok. 6 lat. Poleciłabym każdej kobiecie. Jednak były i są to rutynowe badania i wizyty. Nie prowadziłam u doktora ciąży czy nie miałam na szczęście jakichś problemów. Jednak bardzo wysoko cenie zaangażowanie, profesjonalizm podejście do pacjentki. Zanim wypisze receptę trzeba zawsze wykonać badania; cytologię, usg piersi i inne. Przekazuje wszystkie informacje, tłumaczy. Ja bardzo polecam

Pacjentką dr Wysockiego jestem od ok. 6 lat.
Przekazuje wszystkie informacje, tłumaczy.
Ja bardzo polecam

Dr Wysocki prowadził mi jedną ciążę i wszystko było ok. Sporo badań, częste usg, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Witam Niestety nie mogę polecić tego lekarza choć chodziłam do niego dość długo i darzyłam Go wtedy zaufaniem, Gdy zaszłam w ciążę oczywiście on mnie prowadził. Byłam u niego na wizycie po czym tydzień później trafiłam do szpitala gdzie okazała się że dziecko jest martwe od trzech tygodni (czyli na wizycie było już martwe około dwóch tygodni). Niestety Dr. Wysocki na owej wizycie nic niepokojącego nie zauważył. Oczywiści jest bardzo miły sympatyczny można z nim porozmawiać odpowie na wszystkie pytania, ale jak są jakieś trudności to nie wiem czy sobie ...

Witam
Niestety nie mogę polecić tego lekarza choć chodziłam do niego dość długo i darzyłam Go wtedy zaufaniem, Gdy zaszłam w ciążę oczywiście on mnie prowadził. Byłam u niego na wizycie po czym tydzień później trafiłam do szpitala gdzie okazała się że dziecko jest martwe od trzech tygodni (czyli na wizycie było już martwe około dwóch tygodni). Niestety Dr. Wysocki na owej wizycie nic niepokojącego nie zauważył. Oczywiści jest bardzo miły sympatyczny można z nim porozmawiać odpowie na wszystkie pytania, ale jak są jakieś trudności to nie wiem czy sobie poradzi. Więc po mojej historii z Panem Doktorem nie mogę darzyć go już zaufaniem i radzę dobrze się zastanowić nad decyzją jakiego lekarza wybrać bo można ją przypłacić utratą dziecka i poważnymi konsekwencjami jaki niesie zaniedbanie takiego stanu, co może nawet doprowadzić do śmierci kobiety.

ODRADZAM Prowadził moją ciąże do 5 miesiąca, miałam twardnienia brzucha tak silne, że ciężko mi było wysiedzieć w pracy przy biurku, chodzić i ogólnie funkcjonować. Poprosiłam o zwolnienie (kilka dni na odpoczynek) a co dostałam - nie miły komentarz, że to normalne w ciąży, że powinnam sie oszczędzać ale nie widzi przeciwwskazań żeby nie pracować!! Żadne argumenty nie trafiały do Doktora a twardnienia brzucha były bardzo uciążliwe. Wyszłam bez zwolnienia. Następnego dnia miałam iść do innego lekarza ale dostałam plamień i pojechałam prosto do szpitala. Lekarze byli w szoku, że ...

ODRADZAM

Lekarze byli w szoku, że lekarz prowadzący tak mnie potraktował!!! W szpitalu spędziłam 2 tygodnie, lekarza oczywiście zmieniłam.
ODRADZAM !!!

POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)POLECAM JEST WSPANIAŁY :)

jestem jego pacjentką od ok 2 lat, a obecnie prowadzi moją ciążę (36 tydz). Nic nie mogę zarzucić temu lekarzowi, no może brak rozczulania się nad jakimiś dolegliwościami ciążowymi ktoś uzna za minus. Nie rozdaje też skierowań na badania na prawo i lewo, ale wszystko potrafi sensowanie wytłumaczyć, np. odmowę zbadania pod kątem cytomegalii. Ja z wizyt u niego jestem bardzo zadowolona, zawsze wychodzę z poczuciem, że poświęcił mi odpowiednio dużo czasu i odpowiedział na wszystkie pytanie, czy niepokoje.

dziewczyny, uciekajcie od dr Wysockiego! Ja wiem, że to miły facet, podaje rękę po badaniu itp, ale to specjalista od d.... strony!!! Jestem w 30 tygodniu ciąży. Od 2 tygodni prowadzi mnie klinika patologii w warszawie po tym jak dr wysocki zaniedbał wszystkie wcześniejsze niepokojące objawy jakie miałam!! nic dla niego niedokrwistość, to się zdarza w ciąży, bóle to też naturalne, duszności-brzuch uciska, kłopoty z płucami-czysta natura. w końcu skończyłam w szpitalu, a on na wypis i zalecenia lekarki ze szpitala stwierdził: "zdarza się"!!!!! najlepszy to on jest gdy trzeba ...

dziewczyny, uciekajcie od dr Wysockiego!
najlepszy to on jest gdy trzeba wepchnąć w kolejkę na płatne USG lub płatną wizytę, do prowadzenia ciąży nie polecam. Jeszcze leczę zapalenie w miejscu intymnym po tym jak na powiększone węzły chłonne przepisał mi witaminę C!!!!!
Lekarz idealny gdy wszystko idzie dobrze, ale zastanówcie się czy jak coś sie stanie to chcecie ryzykować???
Pozdrawiam

Chodzę już do tego lekarza od dłuższego czasu, prowadził również moją pierwszą ciąże i na pewno będzie prowadził kolejną. Jestem bardzo zadowolona i poleciłam go już mojej rodzinie i koleżankom. Korzystałam z wizyt państwowych i prywatnych w przychodni Medycyny Rodzinnej na Tarchominie. Raz byłam tez na USG u dr Wysockiego. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest bardzo uprzejmy i miły. Polecam