Eugeniusz Zielonka

Reumatolog

Lekarz godny polecenia! Choruje na seronegatywne zapalenie kręgosłupa z zajętym biodrem. Przez rok nie mogłam chodzić, wstać z łóżka, ból nie do wytrzymania. Przez ten rok chodziłam do różnych lekarzy na marne. Doktor Zielonka po pierwszej wizycie wysłał mnie na badania które potwierdziły chorobę. Na drugiej wizycie przepisał mi leki i wreszcie czuje poprawę. Nic mnie nie boli :) Naprawdę bardzo dobry lekarz, zawsze uśmiechnięty, wesoły. Nie lubię chodzić po lekarzach bo uważam że większość się nie zna, ale do doktora Zielonki chodzę z przyjemnością. Jeszcze raz polecam :)

Bez zastanowienia polecam tego lekarza. Od dziesięciu lat choruję na reumatoidalne zapalenie stawów. Od początku leczę się u doktora Zielonki i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze dobrane leki pozwalają mi zapomnieć o chorobie. Miałam już nawet kilkuletni okres remisji choroby. Lekarz jest kompetentny, traktuje pacjenta poważnie. Prawdziwy lekarz z powołania!

Uprzejmy, uśmiechnięty... Diagnoza bez żadnych badań, błędna. Po ośmiu wizytach, każda z nowym zestawem leków - zrezygnowałam. Gdzie indziej zdiagnozowano u mnie chorobę autoimmunologiczną - zapalenie wielomięśniowe.

Leczę się u dr Zielonki prywatnie, ale wcześniej przebywałam na oddziale reumatologicznym i dlatego wybrałam tego lekarza. Przy rzs potrzebne jest zrozumienie bólu pacjenta i dr Zielonka sprawia wrażenie, że rozumie naszą chorobę. Jest uprzejmy, serdeczny i jego ulubionym a zarazem oczekiwanym przez pacjenta zdaniem jest:-Zaraz Pani pomogę.

Lekarz miły i uprzejmy, jednak nie informuje pacjenta o ordynowanych mu lekach. Najprawdopodobniej podał mi dwukrotnie steryd (blokada), bo na drugi dzień ból zniknął na dobre na parę miesięcy, ale czy to jest leczenie przyczyny, raczej skutków.

nie potrafi słuchać, to ja jestem chora a dobry wywiad może mi pomóc,nie zbadał mnie dokładnie,

Leczę się juz od wielu, wielu lat i podczas swojej choroby bywałam w wielu klinikach i szpitalach . Takiego lekarza jeszcze nie znalazlam. Jest super. Wyleczyl mnie.

cóz to można napisać Dobry lekarz polecam

cóz to można napisać Dobry lekarz polecam