lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Kiedy Pani Ewa Adamczak zmieniła miejsce pracy z ul Szpitalnej na ul. Kościuszki w Koszalinie - cala moja rodzina zmieniła Przychodnie Zdrowia - idąc za wspaniałą rodzinną lekarz Panią Ewą Adamczak - polecam fachowość i kompetencje tej Pani, pozdrawiam Iwona G

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.

Wspaniały lekarz i człowiek , spokojne podejście do pacjenta , precyzyjny wywiad i precyzyjna diagnoza.Lekarz i człowiek z wielkim sercem , zawsze służy pomocą nawet w chwilach swojego prywatnego czasu , pozdrawiam i dziękuje za wszyastko .

Byłam kiedyś u pani doktor w zastępstwie bo mój lekarz nie przyjmował .Muszę przynac ,że zaskoczyla mnie swoją kompetencją i rzetelnością . Dodam jeszcze ,że to bardzo doświadczony lekarz ponieważ moja mama ma również bardzo dobre zdanie o pani doktor .Szkoda ,że takich lekarzy jest tak mało.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Koszalin"?

Gabinet Laryngologiczny

Lekarz rodzinny
"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin
Nasz Zakład Opieki Zdrowotnej "RODZINA"
Lelewela 7
75-450 Koszalin