dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

3,9

Od prawie 12 lat leczymy się u Pani Doktor. Została naszym "lekarzem rodzinnym". Mogę na Nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Diagnozy zawsze trafne. Potrafi kompleksowo łączyć objawy. Polecam

Szkoda słów. Podczas wizyty w szpitalu w którym pracuje była opryskliwa, nieuprzejma, podwazala zalecenia od dotychczasowego alergologia, nic nie wytłumaczyła tylko wymachowala rękoma ze ona nie może pracować w takich warunkach. Proponuję zwolnić się z pracy pani doktor zmęczonej życiem

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Pani doktor co chwilę odbiera telefony od rodziców którym choruje dziecko,a nie plotkuje z koleżankami. Sama dzwonię setki razy dopytując się o różne istotne dla mnie szczegóły i zawsze uzyskuję odpowiedź. Pani doktor zawsze miła i oddana małym pacjentom.Co do diagnozy-to zawsze trafiona.Pełen profesjonalizm.Dzieci do niej wręcz lgną.A kolejka do prywatnego gabinetu mówi sama za siebie.Cena wizyty ;-))))cóż Pani doktor poświęca się swojej pracy całkowicie,a nikt nie lubi pracować charytatywnie. Ja polecam i dziękuję Pani Doktor za to że jest ;-)))

polecam w 100% pani doktor uratowała moja córeczkę wcześniej byłam u innego lekarza na kasę chorych i to był mój wielki błąd bo zapisała złe leki mojemu dziecku które w ogóle nie były na to co jej dolega i zrobiła jej i mi piekło.ale na szczęście koleżanka poleciła mi panią doktor i uratowała malutka od tamtej pory chodzę tylko do dr. Badowskiej

Wciąż poszukujesz "Alergolog Inowrocław"?

Błazka w Inowrocławiu
Mickiewicza 44 lok. 2