lekarz Ewa Bakun

Laryngolog

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

Godna polecenia. Dobry specjalista. Potrafi zająć sie pacjentem. Przeprowadzić wymagane badania. Na wizytę najlepiej umówić sie telefonicznie. Skrupulatna, notuje, przy następnej wizycie wraca do historii choroby.

Gorąco polecam Panią doktor Ewę Bakun! Byłam dziś na wizycie, w centrum Medycyna- wszystko odbyło się bardzo, ale to bardzo sprawnie! Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą! Polecam!

Bardzo dobry lekarz, trafiłam do pani doktor z niedosłuchem po zapaleniu ucha, wcześniej byłam u dwóch innych laryngologów, od których dowiedziałam się, że mam twałe uszkodzenie nerwu słuchowego i tego wyleczyć się nie da. Okazało się, że jednak wyleczyć można, tylko trzeba najpierw postawić prawidłową diagnozę, co udało się dr Bakun. Po kilkudniowym leczeniu czuję się świetnie i słyszę idealnie. Polecam każdemu, doktor jest miła, konkretna, kontaktowa, wszystko tłumaczy i przede wszystkim leczy skutecznie.

bardzo dobra specjalistka, bardzo pomogła mi wyleczyć uszy

bardzo dobra specjalistka, bardzo pomogła mi wyleczyć uszy