lekarz Ewa Becel-Firczuk

Bardzo stresowałam się przed pierwszą ale po wyjściu z gabinetu zapytałam sama siebie "po co?". Wracałam do domu z uśmiechem na ustach. Bardzo miła, kompetentna, delikatna kobieta. Odpowiedziała na wszystkie pytania, wszystko wytłumaczyła, przebadała tak jak trzeba. Do takiego lekarza aż miło iść. Polecam w 100%

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, rzetelnie podchodzi do każdego badania, jest bardzo delikatna i wszystko tłumaczy. polecam z czystym sumieniem, najlepszy lekarz u jakiego byłam

Po wizycie u Pani Firczuk wyszłam z gabinetu jak nigdy z uśmiechem na twarzy. Kompetentna, miła Pani Doktor! Aż chce się tam wrócić! :) Pogadała, zrobiła badanie, wytłumaczyła co i jak.. Jest ona moim numerem 1 jeśli chodzi o ginekologa :)

Pani doktor nie mam nic do zarzucenia, lecz wizyty odechciewa się po spotkaniu z panią położną... Jest okropna, bezczelna i trudno się z nią dogadać. Nie odbiera telefonów. dzisiaj byłam świadkiem jak trzasnęła jednej z pacjentek drzwiami przed nosem. Ja na pytanie czy w mojej karcie jest już cytologia usłyszałam tylko "do gabinetu!" jak do psa... Naprawdę nie polecam ze względu na niemiłą pielęgniarkę.

Kilkakrotnie byłam u Pani Doktor, ale w ogole nie moglam zlapac z nia kontaktu.. zmienilam ginekologa. Przepisywala mi zawsze! nieskuteczne leki a do tego baaardzo drogie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik