lekarz Ewa Becel-Firczuk

Bardzo stresowałam się przed pierwszą ale po wyjściu z gabinetu zapytałam sama siebie "po co?". Wracałam do domu z uśmiechem na ustach. Bardzo miła, kompetentna, delikatna kobieta. Odpowiedziała na wszystkie pytania, wszystko wytłumaczyła, przebadała tak jak trzeba. Do takiego lekarza aż miło iść. Polecam w 100%

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, rzetelnie podchodzi do każdego badania, jest bardzo delikatna i wszystko tłumaczy. polecam z czystym sumieniem, najlepszy lekarz u jakiego byłam

Po wizycie u Pani Firczuk wyszłam z gabinetu jak nigdy z uśmiechem na twarzy. Kompetentna, miła Pani Doktor! Aż chce się tam wrócić! :) Pogadała, zrobiła badanie, wytłumaczyła co i jak.. Jest ona moim numerem 1 jeśli chodzi o ginekologa :)

Pani doktor nie mam nic do zarzucenia, lecz wizyty odechciewa się po spotkaniu z panią położną... Jest okropna, bezczelna i trudno się z nią dogadać. Nie odbiera telefonów. dzisiaj byłam świadkiem jak trzasnęła jednej z pacjentek drzwiami przed nosem. Ja na pytanie czy w mojej karcie jest już cytologia usłyszałam tylko "do gabinetu!" jak do psa... Naprawdę nie polecam ze względu na niemiłą pielęgniarkę.

Kilkakrotnie byłam u Pani Doktor, ale w ogole nie moglam zlapac z nia kontaktu.. zmienilam ginekologa. Przepisywala mi zawsze! nieskuteczne leki a do tego baaardzo drogie!

Do dr Firczuk chodzę od 13 lat. Polecam.

Do dr Firczuk chodzę od 13 lat. Polecam.

Pani doktor Firczuk nie ignoruje pytań pacjentki lecz faktycznie niedosłyszy... Też na początku dziwiły mnie jej wybiórcze odpowiedzi, ale gdy się dowiedziałam, po prostu głośniej mówię i jest ok. Poza tym korzysta z bardzo dobrej pracowni cytologicznej, ponieważ robiłam cytologię w kilku miejscach i tylko u niej faktycznie wychodziło, że mam bakterie. Wszyscy inni lekarze ignorowali mój problem...

Generalnie pani doktor jest uprzejmą i miłą osobą, zraził mnie jednak fakt, że zadawałam pytania a pani doktor nie na wszystkie odpowiadała, zupełnie jakby była przygłucha... Poza tym poważnym minusem był brak usg na które trzeba byłoby chodzić prywatnie do jeszcze innego lekarza którego ona polecała. Dla kobiety w ciąży to strata czasu!

Bardzo kompetentna i cierpliwa. Polecam wszystkim

Bardzo kompetentna i cierpliwa. Polecam wszystkim