lekarz Ewa Bednarczyk-Witoszek

Laryngolog

Sadly one of the worst doctors I have come across… still suffering gruesome consequences … pls stay safe … this is an individual that should not be allowed to work in this profession

Od wielu lat zmagałam się z endometriozą, pcos, nawracającymi anginami. Wszystkie powyższe choroby ustąpowały sukcesywnie po wdrożeniu diety opacowanej przez Panią dr Ewę Bednarczyk - Witoszek. Dietetycy i pozostali specjaliści od zdrowia powinni się uczyć od tak wybitnego umysłu. Świetnie dopracowane podejście dobre dla tych, którzy są gotowi na zmiany w życiu.

Do poprzedniej opini chciałam dodać ze poleciła, już Panią moim sąsiadom Maria z Bytkowa i jeszcze raz dziękuje za banki super

Do poprzedniej opini chciałam dodać ze poleciła, już Panią moim sąsiadom
Maria z Bytkowa i jeszcze raz dziękuje za banki super

Bardzo Pani dziękuje Pani Doktor Nie będę się rozpisywać chce tylko powiedzieć ze jest Pani Sama w Sobie Najlepszym lekarstwem Jeszcze raz dziękuje

Bardzo Pani dziękuje Pani Doktor
Jeszcze raz dziękuje

Pani Doktor to fascynat życia i zdrowia. Stosujemy się całą rodziną do jej zaleceń. Jestem propagatorem jej metod odżywiania wśród rodziny i znajomych, od których słyszę jak to w krótkim czasie poprawiło się ich zdrowie. Poszukując metod wyciągnięcia syna z dolegliwości natrafiłem na szczęście na Panią Doktor. Okazało się, że odżywiając się prawidłowo wg jej zaleceń i doświadczenia, ponad 25 letniego, można uniknąć stosowania wielu leków (też antybiotyków) i cieszyć się bardzo dobrym zdrowiem. Tym, którzy źle ocenili Panią Doktor polecę aby leczyli się metodami klasycznymi czyt. tabletkowymi, gdyż nie ...

Tym, którzy źle ocenili Panią Doktor polecę aby leczyli się metodami klasycznymi czyt. tabletkowymi, gdyż nie zrozumieli jeszcze przesłania i metod Pani Doktor i nie są na to jeszcze gotowi. Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy wolną wolę, niech każdy postępuje jak uważa, ale proszę nie krytykujmy jeżeli kogoś nie rozumiemy, nie przedstawiajmy w złym świetle itd.
Tylko osoba, która wypróbowała daną metodę, ma wg mnie prawo do wystawienia opinii.
Wszystkiego Dobrego

NIE POLECAM ! Wizyta na NFZ zajęła może 3 minuty. Pani doktor nawet nie zamierzała wysłuchać historii choroby. Badanie wykonane byle by szybciej i nie trafione leczenie przy zapaleniu ucha. U innego specjalisty usłyszałem, że gdybym ucho zostawił w takim stanie jak po leczeniu u pani Bednarczyk-Witoszek to jeszcze długo bym dochodził do siebie. Wizyta w niemiłej atmosferze, zero uwagi dla pacjenta, teksty typu chcesz antybiotyk to bierz, jak nie chcesz to nie bierz. Po raz kolejny zawiodłem się leczeniem na NFZ ...

Polecam Panią Doktor!Pomogła mi "wyciągnąć się" z nieuleczalnej choroby ZZSK(reumatyzm), aftozy, bóli głowy i miesiączkowych i innych "mniejszych" dolegliwości. Początkowo podchodziłam z "dystansem", teraz jestem przekonana co do słuszności stosowania DDP(widać to w samopoczuciu i wynikach badań). Pani Doktor w kontakcie z pacjentem jest trochę "zakręcona" w przekazywaniu wiedzy(co może dać mylny obraz o Jej osobie), ale w zestawieniu z innymi atutami uważam to za drobiazg.Pozdrawiam serdecznie:)

Pani Ewa jest świetną specjalistką i w odróżnieniu do innych lekarzy cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Wizyta była bardzo interesującą i pouczająca. Takich lekarzy jak Pani Ewa potrzeba więcej. Traktuje człowieka jak żyjącą istotę a nie kubeł na tabletki i zastrzyki. Osoby które oczekują że doktor Ewa nafaszeruje je tabletkami faktycznie powinny poszukać sobie innego lekarza (lekarza który nie leczy, a po prostu sprzedaje tabletki pacjentom). Mam ogromny szacunek do Pani Ewy za wiedzę którą posiada i nie "chodzenie na skróty" jak to czynią inni lekarze maskując objawy tabletkami.

Pani doktor to jakaś porażka, Pierwsze pytanie po wejściu do gabinetu to pytanie czy dużo osób jeszcze do niej czeka, później tylko cudem zajrzała mi do zatkanego ucha (od 3 tygodni po zapaleniu ucha) kazała się zapoznać z jej stroną i dietą opisaną na stronie i to mi miało pomóc z zatkanymi zatokami uchem i okropnym ropnym katarem. może prywatnie się bardziej zajmuje pacjentem ale na kasę to jakaś paranoja i kpina!!!!!!

Pani doktor to jakaś porażka,

Stosując się do rad dietetycznych Pani Ewy, wyleczyłem się z ZZSK, alergii, grzybicy paznokci, dwie pierwsze choroby ponoć nieuleczalne i nikt mi nie był w stanie pomóc przez lata. Powrót do zdrowia nastąpił bardzo szybko, pozytywne efekty zaczęły się od razu od zastosowania się do porad, np. już po 1 dobie znikły silne bóle stawów. Pani Ewa jest bardzo miła, choć zajęta, bo ma wielu pacjentów.