lekarz Ewa Biedermann

Laryngolog

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA ZACHOWANIE W STOSUNKU DO PACJENTA ( podniesiony głos na pacjenta) a lekarz powinien być dla ludzi

Miła i bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze wysłucha i poświęci tyle czasu ile potrzebuje. Dobrze dobiera leczenie. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor wysłuchała mojego problemu, wyjaśniła przebieg choroby. Dobrze dobrane leczeniai. Bardzo polecam.

Straszna osoba, nie powinna być lekarzem . Nikt za moje własne pieniądze nie będzie mnie ćwiczył. Brak kultury!!!

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

Pani powinna przeczytać raz jeszcze to, co być może studiowała. Podejście olewające; mini zabieg który został mi wykonany w Poznaniu trwał 20 sekund - u Pani doktor było to pół roku leczenia i skończyło się próbą położenia mnie w szpitalu na kilka dni - paranoja! Dodatkowo zostałem posądzony o brak wyobraźni - widocznie w Poznaniu też mają inną wyobraźnię na temat leczenia. Zdecydowanie nikomu nie polecam.

Bardzo gorąco polecam tego lekarza, już po 1 wizycie żywię do niego bardzo duże zaufanie, przy tym wizyta nie jest nadmiernie kosztowna a to też dodatkowy plus, dziękuję i pozdrawiam

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista.Poddałem się zabiegowi operacji przegrody,wszystko odbyło się b sprawnie,delikatnie,wreszcie oddycham nosem.Dziekuje!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,profesjonalna porada,szczerze polecam!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma właściwe podejście do pacjenta, dobry fachowiec. Pani doktor jest uprzejma, potrafi słuchać, doradzić i podnieść na duchu. Polecam!