lek. dent. Ewa Biegańska

2,9
2,6
2,6
2,7

Ta baba jest KOSZMARNA. Nadawałaby się do kopania rowów. Przyjechałam dziś z bólem ósemki. W gabinecie czułam się jak intruz, asystentki nie zwracały na mnie uwagi, przymulone, nieprzyjemne, po 15 min czekania na fotelu przylazła "pani doktor"... bardzo niedelikatna, nie ubrała rękawiczek, nie zwracała uwagi na mój ból i szczękościsk szarpała jakby robiła to na złość...ale teraz najlepsze ! Stwierdziła u mnie tyłozgryz hahh pierwszy raz w życiu usłyszałam takie coś, nigdy żaden dentysta ani nawet mój ortodonta który za młodu zakładał mi aparat nie rozpoznał u mnie tyłozgryzu, no żenada... Oczywiście uznała mój przypadek za niezwykle ciężki i chciała rozłożyć wizytę na 3 co było zupełnie niepotrzebne...Za samo założenie mi karty i to całe "badanie jamy ustnej" czyli opukanie mnie lusterkiem zażądała 50zł, oczywiście wyśmiałam ją i wyszłam, dawno nie byłam tak zdegustowana!!!

Lecze się u Pani Doktor już 5 lat i naprawdę mogę polecić :)Naprawde bardzo sympatyczna oraz uprzejma :)

Lekarka bardzo niemiła, wręcz bezczelna.Jeśli macie wybór, wybierzcie kogoś innego. Nie polecam. Chamskie odzywki, roszczeniowe podejście do ludzi.

Nie polecam.
Chamskie odzywki, roszczeniowe podejście do ludzi.

Lekarz nastawiony tylko na kasę. Za obejrzenie zęba i stwierdzenie że bez cyfrowych zdjęć rtg to ona leczyć nie będzie (normalny rtg na kliszy jej nie interesuje bo ona pracuje tylko na cyfrowym)zażądała 30 zł, a nie zrobiła dosłownie nic!!!

Zdecydowanie odradzam! Pani jest bardzo nieuprzejma, nastawiona tylko i wyłącznie na kasę. Przydałoby się trochę empatii pracując w zawodzie, który wymaga kontaktu z drugim człowiekiem. Zdecydowanie zamulająca, nieciekawa osobowościowo i niedelikatna. Zgadzam się z przedmówcami, że taka osoba nie powinna wykonywać takiego zawodu. Nie wierze, że ktoś tu wystawa pozytywne jej opinie, bo to co ta pani sobą reprezentuje to po prostu szkoda słów. Była zażenowana pacjentka - pierwszy raz i ostatni.

Zdecydowanie odradzam!

Genialny stomatolog.Krótka historia: dziewczynie, lat 19, czterech dentystów chce usunąć dwie górne jedynki i jedną dwójkę; dzięki Pani doktor ta dziewczyna dalej ma własne zęby; jest moim stomatologiem od 22 lat, konkretna profesjonalistka, która wie, co robi. A gdyby każdemu pacjentowi tłumaczyła, co robi, to wizyta trwałaby jakieś 10 minut dłużej. A po co? Ważne , że po wizycie u Pani doktor mam pewność, że jest dobrze, bardzo dobrze. Takich profesjonalistów nam potrzeba.AMŁ

Nie rozumiem dlaczego takie komentarze i złe opinie, czyżby konkurencja? Leczę wszystkie zęby u Pani Ewy, planuję założyć aparat itd. Dla mnie to świetny fachowiec, zresztą kolejki w poczekalni świadczą same za siebie. Zdecydowanie polecam.

Podzielam zle opinie. Mimo podwojnego znieczulenia (o drugie blagalam) wszystko czulam, ta stara jędza polamala mi zęba (siodemkę)i tak zostawiła, ponieważ jej zdaniem "od 35 lat wyrywa zęby i jeszcze takiego przypadku nie miała". podziękowała mi i z wielkim fochem zostawila mi poszarpane dziąsło z korzeniem w środku. W dodatku bąknęła do mojego kolegi, z którym przyjechałam, ze nie ma pojęcia jak on ze mna wytrzymuje!!! No k**wa, baba połammała mi zęba, zostawila z korzeniem w srodku, dała dwa niedziałające znieczulenia i zarzucała mi, ze to moja wina, że mnie to boli! Aha! podczas wyrywania szarpała moją paszczą, wyzywała ze moje zeby sie lamia, i ze mam za waska szczeke. Traktowała bez jakiegokolwiek szacunku. Nie ubrała rękawiczek, ani nawet fartucha!!! Na koniec powiedziała ze nie rozumie dlaczego krzyczalam z bolu, skoro i tak przyjechalam z bolem zęba. Zainkasowała 50 zl za znieczulenie, i pozostawila strach przed dentysta chyba na wiele lat. Przez ta jędzę rozwazam dokończenie jej "dzieła" pod narkozą, tak się boje tego bolu...

Dno . Mogłam iść w sumie do weterynarza, bo pewnie byłby bardziej delikatny. Wyrywanie zęba praktycznie bez znieczulenia. Wydarła mi go z buzi, bo ciężko to nazwać wyrwaniem. Bardzo niesympatyczna, gburowata stara jędza. Nie polecam!!!

Jakieś 10 lat temu byłam u stomatolog prywatnie płaciła mama 50zł w szkole podstawowej mialm wyrywany ząb lecz stomatolog zostawiła koniec zeba wiec wuwczas nastepnym razem poszlam prywatnie do dr bieganskiej wtedy mialm leczony ząb trzeba bylo zdjecie zrobic i dopiero po tygodniu wyrwanie zęba. polecam zdjecydowanie ta lekarke w tej chwili tez potrzebuje stomatolog na zęba 8 dolna jestem ciekawa ile bierze za tego zęba może ktoś z pacjentów powie mi ile bierze? Pozdrawiam Sylwia