dr n. med. Ewa Bień

1,8
2,2
2,2
1,8

Nie polecam Pani Doktor. Godny polecenia - nie polecam. Tłumaczenie choroby - minimalnie. Kompleksowość podejścia - brak jakiegokolwiek podejścia. Brak kultury osobistej, empatii, podejścia, jedynie co to krzyki. Uprzejmość - brak.

Pani Doktor po prostu jednym słowem Fachowiec nic więcej nie trzeba pisać . Pokój endoskopowy w szpitalu górniczym w Bytomiu powiedział bym w porównaniu do innych oddziałów ekslusive 4 gwiazdkowy , pielęgniarki bardzo miłe co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza choć czasami potrafią postawić człowieka do pionu ale tak powinno być to dla dobra pacjenta polecam !

Pani doktor zupełnie nie zainteresowana pacjentem. odchacza następną osobe z listy. Bez badań wie co jest choremu i mimo objawów nie uważa za stosowne zdiagnozować chorobę. Nie polecam chyba, że ktoś nie ma co robić z czasem i chce sobie posiedzieć w poczekalni

Chociaż leczenie u tej Pani przynosi skutki to jednak wizyty u niej nie należą do przyjemnych. Sprawia wrażenie zimnej, niezainteresowanej pacjentem, lubi opieprzyć i w ogóle niczego się człowiek nie dowie: co mu dolega, jak leczyć, jak długo itd.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Wizyta jest istną męczarnią. Lekarz ma do nas pretensje że do niego przychodzimy. Załatwia jak najszybciej się da i przy tym nie tłumaczy niczego związanego z chorobą. Jeżeli chodzi o trafność jego badań to chwilowo jestem zawiedziony, bez żadnych badań jest w stanie ocenić co nam dolega i wypisuje receptę jakbyśmy byli co najmniej kolejnym tym samym pacjentem.

Bez dokładnej djagnozy przepisuje leki z górnej półki cenowej, które okazują sie być nieskuteczne, a nawet szkodzić. Wypytuje o objawy chorobowe, a następnie przepisuje lek, którego skutkiem ubocznym jest nasilenie objawów choroby. Zdecydowanie nie polecam , chyba że kogoś stać na stratę pieniędzy i czasu.