mgr Ewa Bieniak

Dietetyk

Pani Ewa Bieniak jest najlepszym dietetykiem z jakim miałam okazję współpracować. Jest to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie żywienia dorosłych i dzieci. To co cenię w Pani Ewie najbardziej to jej wszechstronna wiedza, wybiegająca poza samą tematykę żywienia, oraz rzetelność, kompetencja i elastyczność wobec ...

To co cenię w Pani Ewie najbardziej to jej wszechstronna wiedza, wybiegająca poza samą tematykę żywienia, oraz rzetelność, kompetencja i elastyczność wobec pacjentów. Niepodważalnym atutem Pani Ewy jest jej dyspozycyjność i bieżący kontakt z pacjentem.

Kwestią bezdyskusyjną są również dania przepisywane przez Panią Ewę - posiłki są smaczne, różnorodne oraz łatwe i szybkie w przygotowaniu. Dania stosowane podczas diety zaleconej przez Panią Ewę trafiły na stałe do mojego jadłospisu, a nawyki żywieniowe pozostają niezmienione od ponad trzech lat.

Pani Ewa jest nie tylko bardzo dobrym dietetykiem, ale również świetnym „psychologiem”, który obok przepisywanych programów żywieniowych stara się wspólnie z pacjentem znaleźć przyczynę popełnianych błędów w odżywianiu. Jest osobą która w skuteczny sposób potrafi zmobilizować pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych i wdrożenia zaleceń jako stałego elementu codziennej diety.

Polecam Panią Ewę Bieniak z „czystym sumieniem”!

Współpracuję z Panią Ewą od kilku miesięcy w SetPoint. Podczas spotkań co dwatygodnie otrzymuję dietę przygotowaną w opraciu o składniki, które lubię. Potrawy są kolorowe, smaczne, łatwe do przygotowania. Zaproponowane menu można spokonie serwować rodzinie i znajomym podczas odwiedzin. W okresie 3,5 miesiący pozbyłam się ...

W okresie 3,5 miesiący pozbyłam się 9 kg. I chcę więcej, więc dalej działamy w tym zakresie. :)

W 100% zgadzam się z poprzednimi opiniami, iż jest osobą ciepłą, zaangażowaną i zainteresowaną tym, co się dzieje u w kwestii zmiany moich nawyków żywieniowych. To zdecydowanie pomaga wdrażać i utrzymywać zmianę.

Gorąco polecam Panią Ewę Bieniak jako towarzyszkę w tej podróży do lepszego samopoczucia i gubienia kilogramów.

Poznałam Panią Ewę Bieniak na warsztatach żywieniowych w SetPoint. Jej sposób przekazywania wiedzy oraz doświadczenie budziły moje ogromne zainteresowanie oraz chęć do wdrażania tego, o czym się uczę.Na indywidualnych konsultacjach dostałam dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebowałam. Pani Ewa potrafi słuchać. Otrzymałam odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości oraz wskazówki, które pozwoliły mi samodzielnie radzić sobie z żywieniem. Jest osobą ciepłą, zaangażowaną i zainteresowaną tym, co się dzieje u mnie w kwestii zmiany moich nawyków żywieniowych. To bardzo pomaga wdrażać i utrzymywać zmianę. Zmniejszyłam rozmiar o dobre 2 numery, czuje się dużo lepiej. No i dość często słyszę "o rety,Ty chyba schudłaś". Zaczynam program indywidualnych ćwiczeń. Eksperymentuje w kuchni, świadomie wybieram zdrowsze produkty, bez żalu a z satysfakcją. Po raz pierwszy osiągnęłam to dzieki wiedzy, zdrowemu i prawidłowemu żywieniu. A wszystkie te zmiany z moją dietetyk - Panią Ewą Bieniak.

Bardzo miła i profesjonalna Pani dietetyk. I cierpliwa ;) W przeciwieństwie do większości osób korzystających z usług dietetyka, ja potrzebowałam wskazówek żywieniowych i diety do przytycia [lekka niedowaga, związane z tym problemy zdrowotne]. Po kilkunastu tygodniach żywienia się wg diety przygotowanej przez Panią Ewę moja ...

Bardzo miła i profesjonalna Pani dietetyk. I cierpliwa ;)

W przeciwieństwie do większości osób korzystających z usług dietetyka, ja potrzebowałam wskazówek żywieniowych i diety do przytycia [lekka niedowaga, związane z tym problemy zdrowotne]. Po kilkunastu tygodniach żywienia się wg diety przygotowanej przez Panią Ewę moja waga nareszcie jest prawidłowa, o niebo lepiej wyglądam i się czuję, poprawę widać nawet w stanie paznokci. Dzięki wsparciu i wskazówkach Pani Ewy nauczyłam się i nabrałam chęci do większej uwagi na to co i ile jem.

Dieta przygotowywana była pod kątem moich preferencji smakowych, uwagi brane przy komponowaniu kolejnej diety, czas przygotowywania potraw dostosowany do szybkiego trybu życia. No i przede wszystkim to wszystko było bardzo smaczne :)

Praca z dietetykiem wsparta była pracą nad bardziej kobiecą sylwetką z poleconym przez Panią Ewę trenerem fizjoterapeutą.

polecam współpracę z Panią Ewą!

Z ogromną przyjemnością mogę polecić Panią Ewę Bieniak, która przez kilka miesięcy towarzyszyła mi w procesie dochodzenia do upragnionej wagi (efekt został osiągnięty i nie minął pomimo, że od 3 miesięcy nie jestem na diecie). Pani Ewa do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Poleciłam Ją swoim koleżankom i z przyjemnością obserwuję ich sukcesy w odchudzaniu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31