lekarz Ewa Borysowska-Guzik

Pulmonolog, Pediatra

Pani doktor sama od siebie odpycha pacjentów,podejście i uprzejmośc zerowa.Mojego syna leczyla 6 tyg i wyleczyc nie potrafiła.pojechałam do innego lekarza prywatnie i dziecko szybko wróciło do zdrowia,oraz dostałam zalecenie kontroli dziecka u kardiologa i laryngologa. A pani doktor nigdy nie zauwazyla,że dziecko ma szmery na serduszku.

Sprawnie i profesjonalnie! Diagnoza zawsze trafiona, co nie jest wbrew pozorom takie częste u innych lekarzy.

Super Pani doktor! Diagnoza choroby zawsze była poprawna. Miłe nastawienie do pacjenta, bardzo dobre podejście do dzieci!

Lekarz godny polecenia. Trafia z diagnozą w dziesiątkę. Szukałam pomocy dla mojej córki u różnych lekarzy i tylko doktor Borysowska wydała właściwą diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie. Teraz chodzimy do niej całą czteroosobową rodziną. Kompetentna i rzeczowa, jeszcze raz polecam!!! Co ważne zawsze można zadzwonić i zamówić wizytę prywatną nawet w weekend.

Gorąco polecam Panią doktor. Wspaniały specjalista i człowiek.

Gorąco polecam Panią doktor. Wspaniały specjalista i człowiek.

Wspaniały lekarz, chodzę do Pani doktor z dziećmi już od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Jeśli dziecko rozchoruje mi się w wekeend, to prywatnie też do niej idę. Zna się na rzeczy i zawsze stawia prawidłowe diagnozy. Gorąco polecam. A.J.

Zdecydowanie nie polecam, moja 11 miesięczna córka miała 39 goraczki, a Pani doktor stwiedziła, że to nic i jej nie przyjmie bo nie ma czasu. Odradzam pediatra bez serca.

Pani Doktor jest moim internistom. Mam niestety taki urok ze łapią się mnie zawsze dziwne choroby ;)nigdy nie potraktowała mnie z "przymrużenie oka" czy niedowierzaniem. Wysyła na kompleksowe badania jeśli sytuacja tego wymaga. Miałam niestety już okazje być potraktowana niepoważnie przez lekarza co przyniosło mi nieprzyjemne tego skutki. Godna polecenia. M. Knapek

Godna polecenia. M. Knapek