lekarz Ewa Bystranowska

2,5

Lekarka bardzo arogancka, wprost pokazuje wstręt do starszych osób, choć jest przedstawicielką SŁUŻBY zdrowia. Mam do niej ogromny żal o to, jak traktowała mamę. Na wizycie domowej, nawet do niej nie podeszła, tylko popatrzyła na nią z odległości 1,5 metra. Wstyd pani doktor, ale karma wraca.

Zdecydowanie NIE POLECAM Pani doktor zachowuje sie bardzo niekulturalnie i gdburowato. Nie potrafiła sie przyznać do zle postawionej diagnozy, twierdząc ze pacjenci to zło konieczne i ona nie ma już siły i jest zmeczona. Straszna kobieta, pcha sie do polityki , widać ze sztuka lekarska nie była nie jest i nie będzie jej powołaniem. Typowy przykład LYKorza. Moja noga już wiecej u niej nie postanie.

Bardzo nieuprzejmy i gburowaty. Może to tylko tyle, albo aż.

Bardzo nieuprzejmy i gburowaty. Może to tylko tyle, albo aż.

Jedyną wadą wizyty u dr.Ewy Bystranowskiej są trudności z rejestracją jako że chętnych jest zawsze dużo więcej niż możliwości przyjęcia.