lek. dent. Ewa Bzymek

Bardzo dokladna Pani Doktor,zalozyla mi juz kilka plomb przez 5 lat chodzenia do gabinetu i wszystkie sie trzymaja.podczas wizyty panuje mila atmosfera a znieczulenia dzialaja i nic nie boli.Jestem bardzo zadowolony z pracy pani Doktor.

jako ze okres przed sylwestrem wiec i czasu nie za duzo i jak by nie pani doktor to za ciekawie na balu bym nie wygladala, a tu jak sie okazuje da sie, w kazdym razie super bardzo dziekuje, jak zawsze fachowo i milo polecam bardzo, nieustannie staly pacjent :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!!

Nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Nie stwarza poczucia pewności i bezpieczeństwa w gabinecie, i odniosłam wrażenie, że nie jest do końca pewna decyzji, które podejmuje

Po wyjściu z gabinetu Pani doktor miałam poczucie, że nie do końca potrafi ona podejmować decyzje na temat usunięcia zęba. Na zadane pytania, odpowiada w sposób lakoniczny i zawiły. Owszem jest uprzejmą osobą, ale dla mnie to trochę za mało

Uprzejma Pani doktor, kompetentna, dokładna. Moje zęby są tak zrobione, że uzupełnienia w ogóle nie widać. Gabinet na 1-szy rzut oka nie jest super nowoczesny jak to bywa u innych, i tylko 1 pani do pomocy dentystycznej, a nie caly sztab niepotrzebnych ludzi, jak widać tutaj liczy się leczenie na najwyższym poziomie. Warto zapłacić za wizytę.

Warto zapłacić za wizytę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza