lek. dent. Ewa Bzymek

Bardzo dokladna Pani Doktor,zalozyla mi juz kilka plomb przez 5 lat chodzenia do gabinetu i wszystkie sie trzymaja.podczas wizyty panuje mila atmosfera a znieczulenia dzialaja i nic nie boli.Jestem bardzo zadowolony z pracy pani Doktor.

jako ze okres przed sylwestrem wiec i czasu nie za duzo i jak by nie pani doktor to za ciekawie na balu bym nie wygladala, a tu jak sie okazuje da sie, w kazdym razie super bardzo dziekuje, jak zawsze fachowo i milo polecam bardzo, nieustannie staly pacjent :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!!

Nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Nie stwarza poczucia pewności i bezpieczeństwa w gabinecie, i odniosłam wrażenie, że nie jest do końca pewna decyzji, które podejmuje

Po wyjściu z gabinetu Pani doktor miałam poczucie, że nie do końca potrafi ona podejmować decyzje na temat usunięcia zęba. Na zadane pytania, odpowiada w sposób lakoniczny i zawiły. Owszem jest uprzejmą osobą, ale dla mnie to trochę za mało

Uprzejma Pani doktor, kompetentna, dokładna. Moje zęby są tak zrobione, że uzupełnienia w ogóle nie widać. Gabinet na 1-szy rzut oka nie jest super nowoczesny jak to bywa u innych, i tylko 1 pani do pomocy dentystycznej, a nie caly sztab niepotrzebnych ludzi, jak widać tutaj liczy się leczenie na najwyższym poziomie. Warto zapłacić za wizytę.

Warto zapłacić za wizytę.

Jestem pacjentem Pani Ewy od 1.5 roku i jestem jak najbardziej zadowolony jej usług!Trafiłem tam z ułamanym zębem równo z dziąsłem,gdzie indziej chcieli mi od razu implanta wkładać w promocji za 9tyś zł to nie żart! u Pani Ewy sama odbudowa zęba kosztowała (ta droższa) 550zł plusz do tego kanałowe 2x po 80zł Dzisiaj kiedy się uśmiecham nikt mi nie wierzy że nie miałem lewej dwójki i góry. 9 tyś zł a 710zł co tu jest promocją? Jestem zadowolony z pracy którą wykonuje Pani Ewa Bzymek! Polecam każdemu! trudne jak ...

Jestem zadowolony z pracy którą wykonuje Pani Ewa Bzymek! Polecam każdemu! trudne jak i błahe przypadki z zębami!
A każdy z kim rozmawiam jak tylko słyszy leczenie kanałowe to się krzywi wyobraża sobie nie wiadomo co u Pani Ewy czysta Przyjemność!!! Sprawdź sam! Polecam

Bardzo sympatyczna Pani doktor, budząca zaufanie, z kompleksowym podejściem do pacjenta

bardzo dokladna p.stomatolog wszystkie plomby sie trzymaja,poswieca duzo czasu na porzadne leczenie ,a nie jak inni szybciutko ,a za 2 miesiace zab bez plomby i znow wydatek ,polecam

Jestem jak najbardziej zadowolony, moje wypełnienia mają się bardzo dobrze - nareszcie, miło, fachowo a do tego konkretne informacje, uratowała mi zęba do kasacji, polecam bo warto!