lekarz Ewa Chmielnicka

Laryngolog

Pani doktor , jest bardzo miła , była moim trzecim laryngologiem i już byłam na kilku wizytach , jestem zadowolona bardzo .

Polecam wszystkim w 100%! Pełen profesjonalizm i trafne diagnozy. Pani doktor ma także bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów.

Kocham jej uśmiech... Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wesola, i zyczliwa. A przede wszystkim zna sie na tym co robi...

Wspaniała, uprzejma, uśmiechnięta Pani Doktor. Postawiła trafną diagnozę mojego stanu zdrowia, czego nie potrafili dokonać inni laryngolodzy.