dr n. med. Ewa Chuchla-Iwan

Wenerolog, Dermatolog

Pani Ewa jest najlepszym dermatologiem do jakiego sie udalam. Natychmiastowo dokonala rozpoznania i podjela sie leczenia infekcji z ktora borykalam sie od dluzszego czasu. Rezultaty przekroczyly moje najsmielsze oczekiwania. Polecam uslugi Pani Ewy Iwan-Chuchli kazdemu potrzebujacemu skorzystac z porady dermatologa. Profesjonalista najwyzszej klasy z niesamowicie serdecznym podejsciem do pacjenta.

Jest bardzo dobra i bardzo minpomogła gdy miałam małe dzieci.Pomogła też mojej córce w wyleczeniu zmian skórnych.Polecam

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia przez panią Dr.dermatolog Ewę Iwan Chuchla a przede wszystkim z trafnego, szybkiego rozpoznania mojej dolegliwości. Bardzo Jej dziękuję i polecam wszystkim

Rewelacja, szybka i bardzo skutezczna pomoc. Jestem pod wrażeniem fachowości i podejścia do pacjenta. Bardzo gorąco polecam.

Wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Ma doskonały kontakt z pacjentem i jest bezkonkurencyjna w kontakcie z małymi dziećmi. Przychylam sie do pozytywnych opinii (te negatywne wynikają z ogromnej zazdrości i zawiści o sukcesy pani Doktor w Anglii i nie tylko tu, a i jest czego pozazdroscić!) i podzielam opinie, że pani Doktor jest bezspornie pozytywną wizytówką dermatologii, rzeczywiście niesamowicie zadbana i nadzwyczaj atrakcyjna kobieta, a przy tym wyśmienity dermatolog i co najważniejsze dobry człowiek! Pełny profesjonalizm! Polecam panią Doktor wszystkim moim znajmomym w Londynie!

Bardzo dobry lekarz, ma wysokie notowania w Londynie, bo jest super dermatologiem, a przy tym jest delikatna w stosunku do pacjenta. Tylko osobie bez serca przeszkadza poezja i tylko osoba bez serca i przy tym chorobliwie zazdrosna tak brzydko napisze o tak fantastycznej pani Doktor! Poczytaj nie te anonimowe, ale te podpisane nazwiskami i imionami opinie o pani Doktor zamieszczone na stronie internetowej przychodni My Medyk w Londynie, a przekonasz sie jak bardzo jest ona przez pacjentow kochana! Zdecydowanie polecam! Najlepsza!

Pani doktor cieszy się wielkim powodzeniem wśród pacjentów w Londynie nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym, godnym zaufania i polecenia dermatologiem, ale dodatkowo ma ona bardzo serdeczne i indywidualne podejście do pacjenta, co tu w Anglii ma wielkie znaczenie, bo pacjent czuje się u niej jak w tzw. domu. Leczę się na trądzik i poza tym, że zdecydowanie poprawił się stan mojej skóry, to poprawiło się też moje samopoczucie, bo ona potrafi bardzo pozytywnie wpływac na pacjenta. Dzięki niej oduczyłem się też palenia papierosów, bo wytłumaczyła mi jak szkodliwie wpływają one nie tylko na cały organizm ale i na na skórę, zwłaszcza moją, trądzikową. Uważam, że to nie tylko bardzo mądry i rozsądny lekarz, ale przy tym niesamowicie zadbana i atrakcyjna kobieta, prawdziwa, pozytywna wizytówka dermatologii. W jej gabinecie nawet zestresowani pacjenci poczują się miło. Zdecydowanie polecam!

Według mnie nie ma lepszego dermatologa w Londynie niż pani doktor Ewa, dlatego tylko u niej się leczę już od ponad 3 lat w Anglii i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza. Z tego co się orientuję, to ma ona jako jedyna Polka doktorat i specjalizację II stopnia z dermatologii, poza tym wieloletnie doświadczenie zawodowe, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Dodatkowo fakt, że pracuje ona w angielskiej służbie zdrowia jako „Consulatant Dermatologist” świadczy o tym, że sprawdziła się ona jako specjalista dermatolog również na rynku brytyjskim i została i tutaj doceniona. Przy tym wszystkich sukcesach jest bardzo miła, kulturalna, subtelna, dlatego cieszy się powodzeniem u pacjentów, a zazdrosnym o jej sukcesy konkurencji nic jak widać nie zostaje, jak tylko pisać zmyślone i złośliwe komentarze . To prawdziwy przyjaciel pacjenta zarówno dorosłego jak i małych dzieci. Wspaniały lekarz i człowiek! Z głębi serca polecam!

Podzielam opinię mojego poprzednika i też uważam, że jeżeli nie chcesz czytać o sukcesach Ewy Chuchli w Anglii, to po co wchodzisz na jej strony, czytasz o niej i interesujesz się jej życiem i karierą w Londynie? Odnoszę również wrażenie, że co niektóre osoby nie mogą dosłownie pogodzić się z tym, że pani Doktor Ewa pracuje jako specjalista dermatolog w Anglii, więc może jeszcze dodam, że i jej mąż, specjalista chirurg-urolog Marek, również pracuje w Londynie, a to już zazdrośników całkiem powali:) A jak widać z ilości wpisów, zainteresowanie panią Ewą Chuchlą, pomimo jej około 3 letniej nieobecności w Polsce jest nadal wielkie. To jeszcze jeden dowód na to jak wspaniałą kobietą i lekarzem jest pani Ewa, dlatego mijają lata, a o niej się nie zapomina i nigdy nie zapomni. Udowodniła, że ciężką pracą i nauką można osiągnąć sukces nawet za granicą. Polecam, a zazdrośnikom proponuję spróbować jej dorówna choćby w znajomości choćby jednego języka obcego, a więc zazdrośnicy do książek i do ciężkiej nauki!:)

Według mnie doktor Ewa to najlepsza dermatolog i rzeczywiście wysokiej klasy specjalista! Jak widać co niektórych dosłownie skręca z zazdrości, jak czytają o tym, że nasza Pani Doktor jest wspaniała i osiągnęła sukces w świecie, bo "Consultant Dermatologist" w Anglii, to z całą pewnością najwyższa rangą pozycja doktora i jest czego pozazdrościć. Niektórym osobom ta zazdrość przysłania logiczne myślenie, bo jak mogą być aktualne opinii o leczeniu w Polsce jak Pani Doktor już 3 lata pracuje tylko w Anglii:-) A jak ci się nie podoba, to że Polka osiąga niewątpliwy ...

Jak widać co niektórych dosłownie skręca z zazdrości, jak czytają o tym, że nasza Pani Doktor jest wspaniała i osiągnęła sukces w świecie, bo "Consultant Dermatologist" w Anglii, to z całą pewnością najwyższa rangą pozycja doktora i jest czego pozazdrościć. Niektórym osobom ta zazdrość przysłania logiczne myślenie, bo jak mogą być aktualne opinii o leczeniu w Polsce jak Pani Doktor już 3 lata pracuje tylko w Anglii:-) A jak ci się nie podoba, to że Polka osiąga niewątpliwy sukces za granicą, to po co w ogóle czytasz o doktor Ewy sukcesach w Anglii, po co wyszukujesz jej nazwisko? Widać, nie możesz się z tymi sukcesami pogodzić, a więc i ja powtórzę za moimi poprzednikami: Trzeba było się pilnie uczyć w szkole, a nie wagarować:-)