dr n. med. Ewa Ciubra-Niczewska

Internista, Endokrynolog, USG

niesamowicie kompetentna-blyskawicznie rozpoznaje chorobe i zaleca stosowne leczenie -tak jak juz ktos napisal -wazne leczenie -mniej wazne pieniądze -bardzo polecam . małgorzata

małgorzata

Leczę się u Pani doktor od 5 lat. Wykryto u mnie chorobę Hashimoto. W ciągu tych kilku lat zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. W czasie ciąży obawiałam się kosztów comiesięcznych wizyt kontrolnych. Ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor, często nie chciała ode mnie pieniędzy. Dzięki Pani Ewie moja córeczka prawidłowo rozwijała się w brzuszku. Dodam, że po porodzie od razu zbadałam Alicję. Na szczęście, odpukać, wszystko w porządku z jej tarczycą.

Bardzo uprzejma i skromna osoba, wizytę potraktowała jak konsultację, szczerze polecam

Lecze sie u u tej Pani doktor juz od ponad roku i musze przyznac,ze rzeczywiscie jest osoba kompetentna i odpowiedzialnie podchodzi do pacjenta.Zawsze odpowiada na moje pytania fachowo i wyczerpujaco.No i do tego wszystkiego jest osoba mila i wzbudzajaca ogolna sympatie.Szczerze polecam.

Leczę się u pani doktor już ponad 20 lat pani doktor jak i jej mąż są lekarzami z powołania miłymi i znającymi się na tym co robią

Wciąż poszukujesz "Internista Dąbrowa Górnicza"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza