Lekarz godny polecenia.Do chorego podchodzi jak do czlowieka.Przy tym kompetentna-wszystko wytlumaczy.Polecam P.Dr.szczerze.(choc wizyta nie jest tania)

Byłam z dzieckiem już u wielu laryngologów i wśród nich byli lepsi i gorsi natomiast podczas wizyty u doktor Codogni podobało mi się że otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na temat przyczyny i zaawansowania choroby (w pewnym momencie nawet narysowała przekrój ucha środkowego z zaznaczeniem problemu). Podejście do dzieci też ma odpowiednie, tak zagadała moją córkę że nawet się nie zorientowała jak ją pani doktor zbadała. Można by pomyśleć że drogo ale dla mnie fachowość a co za tym idzie zdrowie dziecka jest najważniejsze. Podsumowując - Lekarz godny polecenia.

Warto dać 100zł! nie trzeba czekać długo, wszystko wytłumaczy, odpowie na pytanie, dobrze doradzi,szczera miła osoba. Najważniejsze ma komputer co oszczędza dziecku nieprzyjemności w badaniu migdałków, ma podejscie do dzieci, umie podejsc do badania tak ze dziecko sie uśmiecha i chce sie badać.Diagnoza trafna, szczera odpowiedz- wycinać migdał bo widzi oznaki atakujace uszy a leczenie nie daje rezultatów. Ja napewno zostaje pacjentem na zawsze.

Nie polecam ze względu na cenę, bo potrzebne są dwie lub trzy wizyty, a to już 200-300zł. Pani Dr Korus, która przyjmuje w Przyszowicach bierze za wizytę 20zł. Pod każdym względem lepsza.

Miałam kiedyś problemy z uszami, świetnie pomogła mi ta pani laryngolog, już do dłuższego czasu nie mam problemów. Jest uprzejma i doskonale tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam wszystkim i zapewniam, że jest to najlepszy laryngolog ;)

zdecydowanie polecam tego lekarza. po wykryciu problemu gardłowego sprawdził jeszcze uszy , nos

Jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci przez panią doktór. Zapisuje antybiotyki, jak jest już konieczność. Trafnie podejmuje decyzje. Polecam.