lekarz Ewa Dołomisiewicz-Antolak

Psychiatra

Spoznia sie notorycznie od godziny do dwoch. Kompletnie przedmiotowe podejscie do pacjenta. Brak jakiegokolwiek zaangażowania lub zainteresowania problemem. Wizyta na nfz. Miałam wrażenie jakbym miała jak najszybciej wyjść z gabinetu.

Rewelacyjna Pani doktor polecam każdemu

Rewelacyjna Pani doktor polecam każdemu

naprawdę polecam panią doktor. empatyczna i kompetentna.

naprawdę polecam panią doktor. empatyczna i kompetentna.

Pani Doktor jest kompetentna i doświadczona, ufam jej, gdyby nie ona zmarnowałabym sob życie mając 20 lat. POLECAM. Pan Doktor to dobra osoba, trzeba po prostu być szczerym. Judyta

Nie polecam, pani lekarz nie potrafi wydać jednoznacznej diagnozy i na siłę namawia do leków, mimo stanowczej odmowy. Ponadto ciągle patrzy na zegarek i wyciąga wnioski po jednym zdaniu, nie zgłębiając problemu i nie pytając o inne objawy. Stanowczo nie polecam wizyty u niej.

Zanim trafiłam do tej Pani doktor, spotkałam się paroma innymi lek. psychiatrii, jednak więcej do nich nie wróciłam. Natomiast dr Dołomisiewicz-Antolak jest lekarzem do którego chętnie wracam i po każdej wizycie czuję się lepiej. Myślę, że to ważne, korzystając z pomocy lekarza, któremu pozwalamy zajrzeć do swojego wnętrza.

Pani doktor wyciągnęła mnie z depresji po śmierci syna. Każda rozmowa przynosi ulgę. Jest bardzo życzliwa i serdeczna.Poleciłam panią doktor znajomym, wszystkim właściwie dobrała leki.

Pani doktor wyciągnęła mnie z depresji po śmierci syna.

Podczas wizyty odniosłam wrażenie, że zupełnie nie jest zainteresowana z jakim problemem do niej przychodzę. Jest nieuprzejma i wręcz wrogo nastawiona do pacjentów. Sprawia wrażenie, że nie ona jest dla pacjentów tylko pacjenci dla niej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!