dr Ewa Drozd-Styk

Endokrynolog

Wizyta przebiegała w atmosferze napięcia i niechęci do pacjenta. Lekarz oczekiwał ode mnie znajomości rzeczy i niecierpliwił się gdy pytałam o problemy związane z niedoczynnością. Kilka razy powtórzona informacja niech się pani nauczy z tym żyć. No to się uczę. Pani doktor powiedziała, że mogę sobie sama dozować hormon tarczycy w zależności od samopoczucia. Nie otrzymałam skierowania na potrzebne badania.

Potwierdzam, że pani doktor jest dobrym endokrynologiem.Wszystko zawsze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości, bierze pod uwagę preferencje pacjenta, dobrze leczy. Jestem zadowolona.

Jestem co prawda nową pacjentką pani doktor ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie u niej.Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone: przyczyny, objawy i leczenie. Właśnie rozpoczęłam leczenie i na razie czuję się bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie będę musiała zmieniać leków. Polecam

Pani Doktor od lat leczy moją mamę i od niedawna też mnie.Kiedy odebrałam wyniki z podwyższonym tsh nie miałam wątpliwości, że udam się z tym do Doktor Styk bo wiem jak dobrze leczy moją mamę i jakie ma podejście do pacjentów. Polecam

Jestem po kilku wizytach u pani doktor ale wiem, że to właśnie u niej chcę się leczyć na tarczycę. Jest bardzo miła i widać, że posiada ogromną wiedzę. Diagnoza o nadczynności tarczycy spadła na mnie jak grom z jasnego nieba ale pani doktor przekonała mnie, że przy dobrze dobranych lekach i odpowiednim stylu życia da się normalnie żyć.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin