dr Ewa Drozd-Styk

Endokrynolog

Potwierdzam, że pani doktor jest dobrym endokrynologiem.Wszystko zawsze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości, bierze pod uwagę preferencje pacjenta, dobrze leczy. Jestem zadowolona.

Jestem co prawda nową pacjentką pani doktor ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie u niej.Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone: przyczyny, objawy i leczenie. Właśnie rozpoczęłam leczenie i na razie czuję się bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie będę musiała zmieniać leków. Polecam

Pani Doktor od lat leczy moją mamę i od niedawna też mnie.Kiedy odebrałam wyniki z podwyższonym tsh nie miałam wątpliwości, że udam się z tym do Doktor Styk bo wiem jak dobrze leczy moją mamę i jakie ma podejście do pacjentów. Polecam

Jestem po kilku wizytach u pani doktor ale wiem, że to właśnie u niej chcę się leczyć na tarczycę. Jest bardzo miła i widać, że posiada ogromną wiedzę. Diagnoza o nadczynności tarczycy spadła na mnie jak grom z jasnego nieba ale pani doktor przekonała mnie, że przy dobrze dobranych lekach i odpowiednim stylu życia da się normalnie żyć.

Pani doktor leczy mnie już kilka lat na niedoczynność tarczycy. Już na samym początku dobrała mi odpowiednie leki, po których moje zdrowie zaczęło się poprawiać i ten stan utrzymuje się do dziś. Polecam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46

Iwona Beń-Skowronek