dr Ewa Drozd-Styk

Endokrynolog

Nie polecam. Niestety liczy się tylko ilość pacjentów. Weszłam na wizytę z kompletem badań, na które pani ,,doktor,, nawet nie spojrzała. Z badań oraz usg wynikała ewidentnie niedoczynność a ona kazała brać wit d . Oczywiście zleciła badania które były zrobione 4 dni wcześniej. Ale bez pytania wystawiła skierowania na badania i kolejną wizytę twierdząc wcześniej, że wszystko jest w porzadku i informując mnie, że to że moja matka miała usuniętą tarczycę z powodu złośliwego raka, nie jest żadnym obciążeniem. Nie pilecam, strata pieniędzy, czasu i nerwów.

Wizyta przebiegała w atmosferze napięcia i niechęci do pacjenta. Lekarz oczekiwał ode mnie znajomości rzeczy i niecierpliwił się gdy pytałam o problemy związane z niedoczynnością. Kilka razy powtórzona informacja niech się pani nauczy z tym żyć. No to się uczę. Pani doktor powiedziała, że mogę sobie sama dozować hormon tarczycy w zależności od samopoczucia. Nie otrzymałam skierowania na potrzebne badania.

Potwierdzam, że pani doktor jest dobrym endokrynologiem.Wszystko zawsze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości, bierze pod uwagę preferencje pacjenta, dobrze leczy. Jestem zadowolona.

Jestem co prawda nową pacjentką pani doktor ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie u niej.Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone: przyczyny, objawy i leczenie. Właśnie rozpoczęłam leczenie i na razie czuję się bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie będę musiała zmieniać leków. Polecam

Pani Doktor od lat leczy moją mamę i od niedawna też mnie.Kiedy odebrałam wyniki z podwyższonym tsh nie miałam wątpliwości, że udam się z tym do Doktor Styk bo wiem jak dobrze leczy moją mamę i jakie ma podejście do pacjentów. Polecam

Jestem po kilku wizytach u pani doktor ale wiem, że to właśnie u niej chcę się leczyć na tarczycę. Jest bardzo miła i widać, że posiada ogromną wiedzę. Diagnoza o nadczynności tarczycy spadła na mnie jak grom z jasnego nieba ale pani doktor przekonała mnie, że przy dobrze dobranych lekach i odpowiednim stylu życia da się normalnie żyć.

Pani doktor leczy mnie już kilka lat na niedoczynność tarczycy. Już na samym początku dobrała mi odpowiednie leki, po których moje zdrowie zaczęło się poprawiać i ten stan utrzymuje się do dziś. Polecam

Ok kilku lat choruję na tarczycę, chodziłam do wielu lekarzy ale poprawa zdrowia była chwilowa, odkąd chodzę do doktor Drozd-Styk czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie (nie zapeszając ;))

Zrobiłam sobie badania krwi i okazało się,że mam problemy z tarczycą, trafiłam do dr Drozd-Styk i potem wszystko potoczyło się bardzo szybko: dodatkowe badania, diagnoza, dobór leków. Cieszę się, że od razu trafiłam na dobrego lekarza i mogę normalnie funkcjonować.

Bardzo dobra lekarka, świetnie zna się na tym co robi i dzięki temu bardzo szybko stawia diagnozę i rozpoczyna leczenie. Polecam