Ewa Dudkowska

Kilkakrotnie korzystałem z usług p.Doktor i zabiegi, które mi wykonywała były delikatne i wysoce profesjonalne. Miło i sympatycznie zostałem poinformowany o tym co będzie mi robiła.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pozdrawiam P. Doktor Aneta

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pozdrawiam P. Doktor
Aneta

Moim daniem to najlepszy (i najładniejszy) stomatolog w Krakowie! Chodzę do niej już ponad 5 lat. Pani Dr jest zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna. Pytań diagnostycznych nigdy nie zostawia bez odpowiedzi i dokładnie wszystko tłumaczy. Zabiegi wykonuje z niezwykłą dokładnością i delikatnością. Polecam!

Bez strachu, ze znieczuleniem, z świetnym podejściem do dzieci!!!!! Świetne wyposażenie, możliwość zobaczenia swoich zębów na ekranie co jest bardzo interesujące dla dzieciaków. Polecam wszystkim mamom, których pociechy ryczały na sam dźwięk słowa "stomatolog" :))

Bardzo dobra lekarka, trafiłem do niej z polecenia. Miałem duży problem z zębami, z którym walczyło już paru dentystów przed DR EWĄ. Dawniej cały czas bolały mnie zęby- przy jedzeniu, piciu i ciągle słyszałem, ze mam próchnicę wtórną, czy też coś innego.W końcu trafiłem do dr. Ewy Dudkowskiej, która zajęła się mną profesjonalnie. Zakończyłem leczenie ponad rok temu i jak na razie nic mnie nie boli a umawiam się tylko na czyszczenie i fluoryzację. Dziękuję i gorąco polecam Paweł K.

Paweł K.

Lekarka super miła, ale później okazało się jakie efekty daje jej leczenia. Leczyła mi zęba kanałowo nie zrobiła prześwietlenia a kanały wypełniła złą substancją, później inny stomatolog uratował mi tego zęba ale niestety muszę mieć na nim koronę. Także pozory mylą.

Profesjonalna, delikatna, uprzejma. Dentystka z wielką klasą

Profesjonalna, delikatna, uprzejma. Dentystka z wielką klasą

Bardzo dobra lekarka - leczę się u niej od prawie dziesięciu lat.

Bardzo dobra lekarka - leczę się u niej od prawie dziesięciu lat.