mgr Ewa Eugenia Letki-Petroff

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Bardzo nas nastraszyła, co okazało się kompletną bzdurą. Jak chcecie mieć doła to spotykajcie się z tą panią...

Na początku miałyśmy o tej pani dobre zdanie. Zaprosiłyśmy ją do domu i zaufałyśmy. Ale do czasu! Po paru spotkaniach ona jakby nigdy nic wysłała nam wiadomość smsową z informacją, że rezygnuje z prowadzenia zajęć. Po prostu. Bez podania przyczyny. Zadziwiająco niedojrzałe i nieodpowiedzialne zachowanie jak na osobę z 30-letnim stażem pracy. Ogromne rozczarowanie. Mama z pięciomiesięczną córką

gorąco polecam, miła, kompetentna, dobry kontakt z dzieckiem,pełen profesjonalizm, u mojego synka już po pierwszej wizycie była widoczna poprawa!

Była to trzecia rehabilitantka, do której trafiłam i pierwsza, która była sensowna i wiedziała, co robi i w końcu widać efekty pracy z moją córeczką.

Świetna rehabilitantka, z sercem i cierpliwością do dzieci. Zarówno tych małych i tych dużych. To, co się liczy to wieloletnie doświadczenie w Centrum Zdrowia Dziecka. Polecam gorąco zarówno na dłuższą rehabilitację dziecka, jak i na jednorazową wizytę.