lekarz Ewa Fidor-Mikita

USG

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

dr Fidor - Mikita to wybitna specjalistka.Robi USG bardzo profesjonalnie- opisy są szczegółowe i wyczerpujące-zdjęcia dobrej jakości.

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista, a moze nawet jeden z najlepszych. Byłam u Pani Doktor na USG piersi bo wykrylam sobie guzka, diagnoze postawila blyskawicznie mowiac "ma pani raka i to zlosliwego". Choc wtedy wydawalo mi sie że potraktowala mnie tak chłodno i powiedziala to tak "prosto z mostu", to teraz nie mam jej tego za złe, bo jak powiedziala moja onkolog byc moze jej właśnie zawdzieczam zycie, poniewaz przez niektórych niedoswiadczonych lekarzy moj rak mogl byc zbagatelizowany. Polecam !!!

Jest doskonała jako diagnosta. Wielka kultura osobista połączona z ogromną wiedzą i sercem.

Wciąż poszukujesz "USG Lublin"?

Fabryczna 5c

20-091 Lublin

Sanitas
Górnicza 3
Łęczna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin