lekarz Ewa Filipowicz

W tym gabinecie zostałem potraktowany pośpiesznie i w bardzo niemiły sposób. Z tak nieuprzejmymi osobami nie miałem kontaktu nawet w placówkach, które podlegają pod NFZ. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej siedząca w recepcji kobieta rozmawiała ze mną w taki sposób żeby jak najszybciej tę rozmowę zakończyć zapisując mnie na konsultacje. Dodatkowo nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie związane z rodzajem badania na które zostałem zapisany. Zamiast tego powiedziała niemiłym tonem “a skąd ja mam to wiedzieć” nie proponując również tego że dowie się od lekarza tego o co ją spytałem. Następnie ...

W tym gabinecie zostałem potraktowany pośpiesznie i w bardzo niemiły sposób.
Następnie rozmawiałem z kolejną kobietą - lekarzem, która była skrajnie nieuprzejma oraz nie rozumiała kto mnie skierował po zaświadczenie a było to wyraźnie napisane na samej górze skierowania które czytała zadając to pytanie.
Z kolei jak opisałem w końcu Ewie Filipowicz sytuacje które mnie spotkały wcześniej, oraz oświadczyłem że wystawię komentarze w odpowiednim miejscu, najpierw próbowała stosować techniki manipulacyjne mówiąc np. “Że będę miał problem z uzyskaniem zaświadczenia po które skierowała mnie inna prywatna praktyka”. Kiedy odpowiedziałem że i tak zamierzam wystawić opinię, Ewa Filipowicz powiedziała że nie zostanę przyjęty.
Kolejna sprawa dotyczy podejrzanej kwestii którą właśnie badam - dlaczego gabinet pani Ewy Filipowicz wystawia opinie (na temat ryzyka pojawienia się zeza w związku z laserową korektą wzroku) której nie chce wystawić żaden inny gabinet w Polsce (dzwoniłem do 6 miejsc). Po takie zaświadczenie zostałem skierowany z pewnej kliniki, właśnie do Ewy Filipowicz.

Trafiłam do Pani doktor z polecenia na konsultacje z dzieckiem. Jesteśmy po zabiegu OP. Pani doktor na wizycie oraz podczas pobytu w szpitalu wszystko wyjaśniła, zbadała dokładnie oczka. Jest miła, sympatyczna, z świetnym podejściem do pacjenta. Dziękujemy Pani doktor za opiekę i przeprowadzony zabieg. Lekarz godny polecenia

Po czterech latach leczenia syna u innej Pani doktor ogromnie się cieszę że trafiliśmy do dr.Filipowicz konkretna, wszystko wytłumaczy,sympatyczna.

Pani doktor godna polecenia moja córeczka jest po dwóch operacjach zeza oka prawego która zakończyła się powodzeniem podejście do dzieci naprawdę super, uprzejma miła wszystko wytłumaczy dokładnie przed i po operacji. Jest zawsze do dyspozycji pacjentów o każdej porze. Polecam 100%

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę. /.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/ Mam 64 lata . 1,5 roku temu w wypadku samochodowym na skutek silnego urazu głowy doznałem porażenia nerwu VI objawiającego się silnym zezem zbieżnym obydwu oczu. Po kilku miesiącach, nerw się częściowo zregenerował ale zez, pomimo pewnej poprawy pozostał. Poszukiwania specjalisty w sprawach zeza zaprowadziły mnie do Pani dr Ewy Filipowicz. Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę. ...

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę.
Już na pierwszej wizycie Pani dr Ewa Filipowicz z całkowitym przekonaniem stwierdziła że mój problem da się naprawić. Przyjąłem tą wiadomość trochę sceptycznie, ale zdecydowałem się.
Odbyły się dwie operacje. Po pierwszej operacji (gorszego) prawego oka, widziałem znacznie lepiej, ale jeszcze miałem podwójne widzenie. Po pół roku odbyła się operacja lewego oka.
Bałem się na drugi dzień co zobaczę po zdjęciu opatrunku. Ale w końcu ten moment nastąpił......
Nie mogłem uwierzyć że to możliwe - widzę wyraźny obraz s t e r e o s k o p o w y .
Jestem szczęśliwy.
Dziękuję Pani dr Ewie Filipowicz i całemu zespołowi, za pomyślne przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Życzę dalszych wielu sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Stanisław.

Bardzo polecam Panią Filipowicz operowała mnie 2 razy w szpitalu w Witkowicach wszystko przebiegło pozytywnie i do tej pory nie ma zeza. Pani doktór jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i świetnym fachowcem wszystko wcześniej wytłumaczy. Cieszę się że moje oczy są pod tak dobrą opieką mimo że mieszkam dość daleko od krakowa.

Świetny lekarz, poświęca czas pacjentowi! Polecam!

Świetny lekarz, poświęca czas pacjentowi! Polecam!

Moja córka jest po operacji zeza na jednym oku, czeka ją jeszcze jedna lub dwie operacje (brrr. Wszystko było by w porządku z Panią doktor - ale mamy wrażenie że chce nas naciągnąć na kasę - tzn uważamy że zbyt często każe się odwiedzać! (wizyta co 3mc) Też co do zasadności tych operacji mam mieszane uczucia - Chyba pojedziemy do kogoś innego żeby skonsultować jej opinie. Ogólnie jednak polecam !!!

Ogólnie jednak polecam !!!

Całkiem sympatyczna, dobra operator, kiepsko dobiera okulary, mogłaby poświęcać trochę więcej czasu pacjentowi.

Bardzo dobry okulista. Polecam wszystkim mającym problemy ze wzrokiem.

Bardzo dobry okulista. Polecam wszystkim mającym problemy ze wzrokiem.