lekarz Ewa Filocha

Pediatra, Wizyty domowe

Zespol uprawnien za maslo :/ osobiscie wyslalbym ja na pierwszy rok aby sie douczyla...dla tej pani istnieje jakies 10 chorob i tyle samo lekow.żal.pl

Polecam! Tłumaczy chorobę i sposób leczenia, zawsze pod telefonem i odpowiada na pytania. Jak najbardziej kompetentna z podejściem do dzieci. Myślę że jest to jeden z najlepszych specjalistów w naszym rejonie

Niestety nie jest kompetentna. Nie potrafi nawet precyzyjnie odczytac wynikow badan malego dziecka. Z powazniejszymi dolegliwosciami radze szukac innego lekarza:/

pani doktor umie przepisywać tylko na każdą chorobę nawet na zwykły kaszel antybiotyki mojemu dziecku też przepisała ale na szczęście jej nie posłuchałam i dziecko wyleczyło się syropem a poza tym zero podejścia do dzieci

Leczyłam synka u Pani doktor, która potrafiła tylko zmieniać antybiotyki, oraz leczyć silnymi sterydami dla astmatyków. Po takiej kuracji dziecko trafiło i tak do szpitala, z zapaleniem krtani. Inni pediatrzy nie mogli uwierzyć że nasz 3,5 roczny syn przyjmował takie leki. Ogólie to miły lekarz, ale niestety nie dla Naszej pociechy.

Ogólie to miły lekarz, ale niestety nie dla Naszej pociechy.

Zdecydowanie polecam .To jest lekarz, który leczył mnie a teraz leczy moje dzieci.

Polecam :) byłam pierwszy raz z moim dzieckiem i jestem jak najbardziej zadowolona. Miła, uprzejma, dla mojego dziecka jak zarówno i dla mnie :) POLECAM :)

POLECAM :)

Serdecznie polecam polecem! miła, uprzejma, kompetentna.

Serdecznie polecam polecem! miła, uprzejma, kompetentna.

Zdecydowanie polecam!Jest kompetentna,skuteczna i cieszy się dobrą opinią.

Zdecydowanie polecam!Jest kompetentna,skuteczna i cieszy się dobrą opinią.

nie polecam...wymyśla takie choroby, że głowa "mała"

nie polecam...wymyśla takie choroby, że głowa "mała"