lekarz Ewa Galbierz-Kwiatkowska

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam się do Pani doktor wybrać - byłam 3 razy bo za każdym razem myślałam, że może miała gorszy dzień - nic się nie dowiedziałam jak to ktoś napisał potraf się tylko uśmiechać trzeba ją ze wszystkim 'ciągnąć za język' by czegokolwiek się dowiedzieć, na pytanie odnośnie naturalnych metod antykoncepcyjnych zaproponowała kalendarzyk - no liczyłam na coś więcej...masakra już tam nie pójdę cóż z tego że jest miła i uśmiechnięta...

Bardzo, bardzo sympatyczna i uprzejma. Korzystałam z jej usług przez ok. 2 lata (standardowo: cytologia co rok i przepisanie pigułek). Zrezygnowałam po ostatniej cytologii, po której krwawiłam do następnego dnia:( Wszystko za sprawą 90zł. Chciałam, by sprawdziła przyczynę upławów (czyli przeprowadziła badanie ginekologiczne), ale zabrakło mi gotówki w portfelu, a nie można było zapłacić kartą. P. doktor wykonała samą cytologię z oburzeniem, że nie pobiegłam do bankomatu. Więc po bolesnym pobraniu próbki do cytologii, krwawienie dostałam gratis. Już nigdy do niej nie wróciłam.

Lekarz godny zaufania,kompetentny,cierpliwy.Wspaniałe podejście do pacjenta,można zawsze zadzwonić i zapytać o wszystko co nas nie pokoi.

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat. Wcześniej nie mogłam znaleźć ginekologa wzbudzającego zaufanie. Od kiedy znam Panią doktor wizyta w jej gabinecie to dla mnie przyjemność, a nie zwykły stres. Pani doktor jest lekarzem kompetentnym, dokładnie przeanalizowała mój problem, skierowała na odpowiednie badania, tak, że dzisiaj mogę być jej wdzięczna za uratowanie zdrowia. Polecam gorąco wizytę u Pani doktor.

Nie polecam wizyty u Pani Doktor. Zgadzam się z moją poprzedniczką na temat plastrów antykoncepcyjnych.Rozmowa o nich, a raczej monolog zajął 3/4 czasu wizyty. Badania piersi P. Doktor nie zaproponowała, co jest dla mnie rażącym błędem.

Witam, przez 2 lata byłam pacjentką Pani doktor. Mając 20 lat przyszłam do niej z problemem bardzo nieregularnych miesiączek. Pani dr. od razu zaproponowała mi plastry Evra, które wychwalała pod niebiosa. Zgodziłam się bo miałam nadzieję że jest fachowcem i wie co robi. Okazało się ze wszystkim przepisuje Evrę. Gdy po przesunięciu okresu miałam straszne kołatanie serca Pani dr. nawet nie skierowała mnie na badania żaby zobaczyć co się dzieje tylko uznała że tak się czasem zdarza :/ Po zmianie lekarki, moja nowa Pani dr. przeraziła się że jako tak młoda osoba przyjmowałam najmocniejsze środki antykoncepcyjne :/ Zdecydowanie nie polecam...

polecam pania Ewe w 100% .jest rewelacyjnym lekarzem,godnym zaufania,przyczym jest bardzo mila i bez krępacji można z nia o wszystkich problemach porozmawiac. chodze do niej juz prawie 8 lat i jestem bardzo zadowolona:) taka przyjazna atmosfera jest w gabinecie,teraz to juz czuje sie jakbym chodzila do kolezanki na klachy a nie do lekarza:) pozdrawiam pania doktor bardzo serdecznie:) Małgorzata Dubiel

Małgorzata Dubiel

Co do diagnostyki USG to mam krytyczną opinię na temat badań wykonywanych przez p. doktor. Na dwa tygodnie przed porodem określiła wagę dziecka na 3300, a okazało się że musiałam siłami natury urodzić dziecko o wadze 4100. Efekt: ciężka zamartwica i porażenie splotu barkowego dziecka. Dodam, że ja mam 152 wzrostu i ważę 49 kg. w tym przypadku cesarskie cięcie byłoby szansą na uniknięcie kalectwa mojego dziecka. Czasu jednak nie da się cofnąć...

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Chodzę do niej od 2 lat i jestem zadowolona. Znajome, którym ją poleciłam również są Nią zachwycone. Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

Bardzo dobra opieka położnicza.pani doktor prowadziła mi ciążę od samego początku,poświęcała dużo czasu na odpowiadanie na nurtujące mnie problemy,badanie było zawsze dokładne,bez pośpiechu,kiedy tylko miałam problem,to mogłam zadzwonić do pani doktor,a ona nigdy nie odmówiła mi rozmowy.Zdecydowanie polecam!