lekarz Ewa Garczarek

Neurolog

1,5

Nie polecam, dolegliwości bólowe kręgosłupa po wypadku samochodowym, zawroty głowy, drętwienie kończyn, a pani doktor stwierdziła, że przyszedłem żeby wyłudzić większe odszkodowanie, żona z podobnymi objawami też u tej pani i pani powiedziała, że te dolegliwości siedzą w jej głowie i ma iść do psychiatry

Miałam tą lekarkę na komisji w ZUS. Bardzo niesympatyczna kobieta, gburowata, odpyskuje, traktuje chorego człowieka jak jakiegoś śmiecia. Przepracowałam ćwierć wieku w jednej firmie w ciężkich warunkach, straciłam zdrowie, przez co ubiegałam się po L4 na zasiłek rehabilitacyjny, dość że czekając na komisję byłam prawie dwa miesiące bez środków do życia to jeszcze musiałam przez tą panią zwolnic się z pracy, gdyż mój obecny stan zdrowia nie pozwalał mi na powrót do pracy, a okres rehabilitacji mógł mnie choć w pewnym stopniu przywrócić do osoby czynnej zawodowo. Lekarka na komisji zaczęła mnie obrażać, że „ona takich ludzi zna i migają się od pracy”, niestety szkoda że tego nie nagrałam. Podły człowiek, strzeżcie się się tej lekarki, a już tym bardziej nie chodźcie do niej na prywatne wizyty.

Bardzo opryskliwa pani, która zachowuje się jakby przyjmowała pacjentów za karę, a sądząc po braku kolejki przed jej gabinetem to mała ich ma. Chorobę podejrzewa na chybił trafił. w moim przypadku chybiła i to bardzo. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor kazała mi na sile zrobić skłon, a kiedy odmowilem ze względu na ból po ciezkim zlamaniu kręgosłupa powiedziała, że mam przestać robić cyrk! Kompletny brak kompetencji i szacunku do pacjenta.

Kompletny brak kompetencji i szacunku do pacjenta.

Szczerze odradzam ta Panią. Ta kobieta nie zasługuje na miano lekarza. Zero szacunku do ludzi, odpowiada wyjątkowo niegrzecznie, właściwie z przymusu i od niechcenia. Od razu widać, że strasznie nie cierpi swojej pracy. Jednym słowem zero empatii do człowieka, zrozumienia, czy współczucia. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim lekarzem. Wychodzi się z gabinetu zdołowanym albo wściekłym. Ta opinia jest po kilku wizytach u tej Pani, tam był mój mąż i po pewnym czasie mama, za każdym razem zachowywała się tak samo. Te złe dni ma codziennie. Ta Pani powinna być zwolniona!

Beszczelna,wredna,chamska,ma GDZIEŚ pacjenta.Diagnoza po co pani tu przyszła?Wizyta pół minuty.Tak nadrabia się spóźnienie.Wiedza medyczna nie zdążyłam sprawdzić.NIE POLECAM!!!!!!!!!

Jak na taką dużą ilość osób przyjmowanych Pani Doktor ma naprawdę dużo cierpliwości na niektórych ludzi których widziałem w kolejce. Jeśli chodzi o diagnozę i przebieg leczenia jestem zadowolony . Pozdrawiam .

Brak pojęcia o swoim zawodzie, przyszłam z zdjęciem a pani "doktor" nawet na nie nie spojrzała, bo nieumiala włączyć. Jakby miała trochę godności to poszła by na emeryturę i nie marnowała czasu innym. Ja już swoj zmarnowałam. Nie polecam

głupia baba, nie przyjęła mnie mimo tego że byłam przed czasem bo uznała że jest już za późno... bardzo nieuprzejma... nie polecam!!!