lekarz Ewa Gąsecka

Po pierwszej wizycie u pani doktor jestem pozytywnie nastawiony i pełen optynizmu.W pełni wytłumaczony mój problem co i jak mam stosować .Bardzo miła i sympatyczna osoba, szczerze polecam panią doktor.

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.

Pani Doktor Ewa Gąsecka to lekarz o bardzo dużej wiedzy medycznej oraz doświadczeniu, autentycznie zainteresowany problemami zdrowotnymi pacjenta. Pod Jej opieką medyczną jestem już od kilku lat i zawsze spotykam się z bardzo trafnymi diagnozami a także skutecznym sposobem leczenia. Ponadto pragnę dodać, iż Pani Doktor to lekarz niezwykle wobec pacjenta troskliwy, życzliwy, o dużej kulturze osobistej. Tak też i było podczas mojej ostatniej wizyty dnia 10.06.2014 r. w Centrum Medycznym Lux Med, gdzie jak zwykle zostałem potraktowany jako pacjent z wielką uwagą i życzliwością oraz uzyskałem wszelką pomoc medyczną, ...

Pod Jej opieką medyczną jestem już od kilku lat i zawsze spotykam się z bardzo trafnymi diagnozami a także skutecznym sposobem leczenia. Ponadto pragnę dodać, iż Pani Doktor to lekarz niezwykle wobec pacjenta troskliwy, życzliwy, o dużej kulturze osobistej. Tak też i było podczas mojej ostatniej wizyty dnia 10.06.2014 r. w Centrum Medycznym Lux Med, gdzie jak zwykle zostałem potraktowany jako pacjent z wielką uwagą i życzliwością oraz uzyskałem wszelką pomoc medyczną, łącznie z potrzebnymi w leczeniu zaleceniami. W trakcie badania Pani Doktor zapewniła mi warunki pełnej prywatności oraz odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania związane z moim stanem zdrowia. Lekarza tego - jako uprzejmego i bardzo rzetelnego profesjonalistę - z całą odpowiedzialnością poleciłbym swoim znajomym, przyjaciołom oraz członkom rodziny.