lekarz Ewa Gawrońska

nie polecam osobom które są po roku 38 roku życia ponieważ pani lekarz od razu wysyła na operacje pozbycia się macicy .Ja byłam u pani lekarz w wieku 39 lat ponieważ miałam mięśniaki macicy pani doktor odrazu wysłała mnie na oddział w celu usunięciu usunięcia całej macicy nie zważając na to iż w przyszłości chciałabym mieć dzieci nie polecam odradzam wystrzegajcie się. po podjętym leczeniu u inne ginekologa mięśniaki zostały usunięte i dalej mam szanse zajść w ciążę nie polecam wręcz odradzam kasa kasa i tylko kasa się liczy a zdanie pacjentki w ogóle (typowy ginekolog chirurg nie liczy się z uczuciami ) . NIE POLECAM po wyjściu z gabinetu byłam załamana do czasu gdy nie poszłam do innego gabinetu gdzie nie podnieśli mnie na duchu, wysłuchał i powiedzieli że nie konieczne jest usuwanie całej macicy i też tak zrobili . W dalszym ciągu mam macice i szanse zajścia w ciąże .

Pełen szacunek dla Pani doktor.Prowadziła moją mamę i ja też chodzę na wizyty do gabinetu.Nigdy nie potraktowała mnie i mojej mamy jak "zło konieczne" , że kolejny pacjent maruda.Kompetentna, jedna z najlepszych jaka znam. Aby tak dalej pani doktor. A tak na marginesie to ludzie z przychodni z Olsztynka wypisali się aby zapisać się do niej w Stębarku to o czym świadczy.Pozdrawiam Wojtek Gruszczyński.

Bardzo sobie chwalę pania doktor, jest świetna w swoim fachu, nie trakltuje lekarzy zdawkowo i nieprzychylnie.

Bardzo miła Pani Doktor. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, choć nie jest typowym lekarzem pediatrą. Uczciwa i spostrzegawcza. Potrafi wyciągać trafne wnioski z wyników badań. Polecam.