Pani dr.Giza jet bardzo dobrym lekarze i nie zgadzam się na opinie inny ludzi ktorzy żle o niej mówią ja mam bardzo dobre zdanie na jej temat pomogła mi kiedy nie miałam gdzie spać zostałam przyjeta na oddział w bardzo ciężkiej sytuacji rodzinnej ..jednak uważam, że jest dobrym lekarzem psychiatrą razem z innymi wyłącznie z dr. Moniką Wódz

Nie polecam tej pani,w ogole nie pomaga w leczeniu choroby,tylko recepty wypisuje i daje skierowania do szpitala.

bardzo dobry lekarz duzo pomogła chorym ludziom pochwała mi tez bardzo duzo pomogła jest najlepsza na cały kołobrzeg

Nie polecam, pani spieszy się. czułem się jak intruz. W trakcie mojej wizyty załatwiała różnych innych ludzi - telefonicznie.

Poleca kontakt z Panią Doktor jej fachowość jest nieoceniona .

Poleca kontakt z Panią Doktor jej fachowość jest nieoceniona .

jest to lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach, mi przywróciła wiarę w siebie i chęć do życia, nikogo z problemem nie odeśle, nadzwyczaj cierpliwie potrafi słuchać