dr Ewa Gniadek

Pediatra

Fachowa. Rzeczowa. Kojarząca fakty. Potrafi postawić trafną diagnozę. Konsultuje się z innymi specjalistami.

Pani doktor godna polecenia,świetnie współpracuje z rodzicem,zawsze miła, szczera-są ludzie którzy nie lubią szczerości ,ja bardzo ją sobie cenię ! Diagnozę ,wcale nie w jej dziedzinie , potwierdzili specjaliści jednomyślnie !!!

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki, przez nią moje dziecko wylądowało w szpitalu, nie potrafiła postawić diagnozy, kieruje tylko na badanie .

lekarz naprawdę godny polecenia skrupuatnie podchodzi do problemu, informuje jasno i klarownie o stanie zdrowia pacjenta, pogodna uśmiechnięta pozwala zapomnieć o chorobie

Pani doktor jest rewelacyjna. W pełni poświęca się pacjentowi. Niestety nie przyjmuje już w przychodni Endomadica- wielka szkoda, bo do obecnej Pani doktor nie mamy tyle zaufania co do P. Ewy Gniadek.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Olsztyn"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19