lekarz Ewa Gołacka

Kardiolog

Pomogła mojej babci zdiagnozować problemy sercowe. Cierpliwie, w prosty sposób wytłumaczyła problem. Diagnoza trafiona od pierwszej wizyty, gdzie poprzedni kardiolodzy nawet o takie rzeczy nie zapytali.

Dr Gołacka jest kompetentna, miła potrafi wytłumaczyć i uspokoić pacjenta. Ma wielkie serce i uśmiech pomimo wyczerpującej pracy. Polecam gorąco wszystkim "SERCOWCOM":)

Dr Gołacka jest kompetentna, miła potrafi wytłumaczyć i uspokoić pacjenta.
Ma wielkie serce i uśmiech pomimo wyczerpującej pracy.
Polecam gorąco wszystkim "SERCOWCOM":)

dr szybko zdiagnozowała mój problem, zleciła echo serca, holter itp. badania. Ustaliła mi leczenie które przynosi efekty, jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pani dr.

Doktor Gołacka nie dość ,że jest lekarzem od serca to i posiada wielkie serce. Nie zdarzyło mi się jeszcze aby w tak pozytywny sposób lekarz mnie potraktował. Bardzo życiowa osoba, doskonale zrozumiała moje problemy zdrowotne jak i rodzinne. Do tego jest profesjonalistką i widać ,że jest lekarzem z powołania -a nie dla pieniędzy !