Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy

Do psychologa zgłosiłem się bo w obliczu nadmiaru obowiązków i tempa życia. Zacząłem tracić sens, energię, nic mi się nie chciało, każdy dzień zaczynałem bez chęci. Do Pani Ewy trafiłem z polecenia przyjaciela. Terapia trwała kilka miesięcy, podczas których odnalazłem prawdziwego siebie, wyzbyłem sie niepotrzebnych myśli i na nowo jestem zadowolony z życia ;)

Nie bedę oryginalny, ale pani psycholog jest naprawdę rewelacyjnym specjalistą. Bardzp, bardzo dużo jej zawdzięczamy. Szanuję ją za mega zaangażowanie i podejście do naszego synka, ktory naprawdę ją polubił

przede wszystkim profejonalistka, zdiagnozowała problem i pomogła nam go naprawić. Nie chce pisać dokładnie na czym polegały problemy mojego synka, ale mogę ze szczerego serca polecić Panią Ewę :) Jest świetnym słuchaczem, udziela wspaniałych rad, poprostu rozumie drugiego człowieka i chce mu pomóc.

Najlepszy psycholog w Poznaniu, Pani Ewa to wspaniały specjalista. Widać, że posiada nie tylko ogromną wiedzę ale i serce do pracy. Moja córeczka ją uwielbiała, jest to niesamowicie ciepła i sympatyczna osoba. I pomogła nam, bardzo nam pomogła, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna. Czułam, że mogę jej zaufać. Pani Ewa dodala mi masę siły i pomogła w rozumieniu dziecka.

Najlepszy fachowiec jakiego spotkałam w ciągu wielu lat swojej walki o normalność w domu. Cierpliwa, skuteczna, profesjonalna. Nie ocenia, wspiera i daje dużo konkretnych narzędzi do pracy z dzieckiem. Uzdrowiła naszą rodzinę.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Poznań"?

Ośrodek Psychologiczny Centrum
Poznań