Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy

Bardzo polecam indywidualne podejście ogromną wiedza i pełne zaangażowanie pani doktor. Nie znam lepszego fachowca zwłaszcza dla wymagających dzieci.

NAJLEPSZY PSYCHOLOG DLA DZIECI W POZNANIU A MOŻE I W POLSCE - ŁĄCZY FAKTY, INTERESUJE SIĘ ZDROWIEM PSYCHICZNYM I FIZYCZNYM DZIECKA, DZWONI GDY COŚ JĄ ZANIEPOKOIŁO POTRAFI DOBRZE POKIEROWAĆ DO TEGO MIŁA LUDZKA I BARDZO DOŚWIADCZONA

Najlepszy psycholog w Poznaniu oprócz pracy z emocjami stosuje dietę sensoryczną i daje zalecenia do pracy w sferze SI nie naciąga na wizyty dzieli się wiedzą i stara usamodzielnić rodziców tak żeby sami radzili sobie lepiej z trudnościami. Ciężko się dostać ale baaardzo polecam.

Trafiliśmy tu za poleceniem znajomej i dobrze się stało, bo Pani Ewa jako jedyna potrafiła skutecznie wyleczyć naszą córkę i to w sposób niezwykle empatyczny, ciepły i profesjonalny.

Pani Gordziej-Niewczyk doskonale zna się na tym co robi i potrafi pomóc w każdej sytuacji. Ma ogromną wiedzę, którą świetnie wykorzystuje w praktyce.

Świetny lekarz, który doskonale zna się na swojej pracy i wkłada w nią całe serce. Jestem bardzo zadowolony z wizyt tutaj, bo nareszcie moja córka uzyskała pomoc, której potrzebowała.

Pani Ewa bardzo pomogła mojej córce, która miała zaburzenia odżywiania. Wizyty przebiegały w swobodnej atmosferze, która skłaniała do szczerej rozmowy. Jestem bardzo wdzięczny za wyleczenie mojego dziecka.

Pani Ewa jest wyjątkowym specjalistą, potrafi pomóc każdemu dziecku, głównie dzięki swojemu niesamowitemu podejściu i cierpliwości. Jesteśmy jej wdzięczni za to, jak pomogła naszemu synowi.

Pani Ewa to najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Potrafi rozmawiać z dziećmi w sposób, dzięki któremu się otwierają i łatwiej im pomóc. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie.

Najlepszy fachowiec pod słońcem. Zajmuje się tylko dziećmi i to widać. Jej diagnoza była w 100 procentach trafna a wskazane metody niezwykle skuteczne. Polecam każdemu rodzicowi zaniepokojonemu zachowaniem swojego dziecka!