lekarz Ewa Grobelska

Pediatra

Pani doktor która specjalizuję się w alergii u mojego dziecka stwierdza że jest zdrowe przy astmie, alergii i atopowym zapaleniem skóry...😒 Leczę syna prywatnie u doświadczonego lekarza ta Pani musi się jeszcze dużo nauczyć. Nie polecam

Pani doktor po osłuchaniu mojej córki stwierdziła liczne świsty na oskrzelach i mimo to podjęła leczenie bez antybiotyku. Na kontroli okazało się, że jest dużo lepiej i jesteśmy z niej bardzo zadowolone i bardzo jej dziękujemy. Pani doktor - dziękujemy. Poza tym miła i chętnie odpowiada na różne trudne pytania. Nie okazuje zniecierpliwienia jak niektórzy lekarze, którzy w ogóle nie powinni leczyć! Oby takich lekarzy nam przybywało!

Lekarz z powołania, z pasją!!!niezwykle skuteczna, zawsze służąca radą, nawet w dni wolne od pracy. Do tego miła, skrupulatna, naprawdę godna polecenia.

Pani Doktor, mimo młodego wieku, wykazuje się pełnym profesjonalizmem w podejściu do pracy. Reprezentuje zdroworozsądkowe podejście do pracy. Jest otwarta, skrupulatna, pełna wiary w misję, którą niesie zawód lekarza. Co istotne, wciąż pogłębia swoje kompetencje. Z pełnym zaufaniem powierzam jej leczenie mojej córki.

Lekarz z powołania, bardzo fajne podejscie do dziecka., wszystko dokladnie wytlumaczy a do tego miła i pomocna :) super!!!! polecam w 100% !!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4