lekarz Ewa Grochowina

Miła konkretna babeczka wyjaśniła i zobaczymy mam nadzieję że w końcu trafiliśmy dobrze szybko przyjechała zbadała dzieciaki żaden lekarz tak szybko nie działał jak ona 🙂🙂

Nie polecam tej Pani doktor.Pochodzę z Częstochowy a mieszkam kilkanaście kilometrów za Nią.Będąc u rodziców w Częstochowie Moje 5-cio miesięczne dziecko dostało wysokiej gorączki.W czasie wizyty Pani doktor przekonała Nas,że to najprawdopodobniej ząbkowanie,owszem zbadała małą (powierzchownie) i zapewniła,że to jest gorączka 3-dniowa po której wystąpi wysypka.Trzy dni mineły a gorączka nie ustępowała(byliśmy cały czas pod kontaktem telefonicznym z Panią doktor),mała coraz mniej jadła,była słaba.Zdecydowaliśmy się pojechać do szpitala,a tam lekarz po zbadaniu jej zauważył zaczerwienione okolice intymne(gdzie na wizycie prywatnej nawet Pani doktor nie zagladała)okazało się,że dziecko ma infekcję układu moczowego i spuchnięte nerki a NIE CHODZI O ZĄBKOWANIE!!!!W szpitalu również dowiedzieliśmy się,że lek który Pani doktor przepisała jest po 1-wszym roku życia!!!!I tak przez zła djagnozę i zapewnianie ze to nic takiego spędziliśmy 2 tygodnie w szpitalu.Tak więc NIE POLECAM,wizyta 80zł!!!

Pani doktor nie tylko trafnie diagnozuje ale potrafi i wysłuchać i wytłumaczyć . Więc bez najmniejszego oporu polecam bardzo serdecznie :)

Pani doktor Grochowina jest dobrym lekarzem godnym polecenia. Zawsze znajduje czas czy to wczesny ranek czy późny wieczór, kiedy tylko coś sie dzieje przyjezdża do domu. Kiedy umawia się na kontakt telefoniczny zawsze odbiera. Widac że jest zainteresowana stanem mojego dziecka. I przede wszystkim pamięta co i jak.

najlepszy pediatra. leczyła mnie od moich narodzin, szkołę i zawsze trafnie. Zawsze pod telefonem. niezwykle miła jak na prawdziwego pediatrę przystało. polecam

Pani doktor leci w h..a, nawet nie zbadala dziecka, stwierdzila ze do roku czasu ona nie podejmuje sie leczenia bo nie chce miec zadnych odpowiedzialnosci. dodam tylko ze mala ma 5 miesiecy

Pomimo że problem zrodził się w południe w niedzielę, pani dr miała czas i chęci nas przyjąć z rocznym dzieckiem. Diagnoza trafna. Dr prosiła o telefony informujące o stanie zdrowia - zawsze odbierała je. Polecam

Bardzo uprzejma, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Dziecko męczyło się z kaszlem od ponad 2 miesięcy, w tym czasie trzykrotnie byliśmy u innego lekarza w przychodni i mała dostawała co rusz inne syropki przeciwkaszlowe, a kaszel ciągle się nasilał. W końcu pojawiła się tez wysoka gorączka. Zdecydowaliśmy się na prywatną wizytę u Pani Doktor, mała dostała odpowiedni antybiotyk i leki odczulające, bo okazało się, ze taki stan zdrowia,to po części wina alergii.Po tygodniu po chorobie,a przede wszystkim po męczącym kaszlu nie było śladu. Bardzo polecam Panią Doktor Grochowinę!

Super lekarz. Jestem u tej pani pacjentką od urodzenia i naprawde polecam

Super lekarz. Jestem u tej pani pacjentką od urodzenia i naprawde polecam

Pani dr prowadzi moje ośmiomiesięczne dziecko od urodzenia do tej pory byłam zadowolona, przyjechała na wizytę prywatną wszystko było ok ale kazała do siebie dzwonić o określonej godzinie żeby informować ją czy jakieś zmiany nastąpiły to niestety nie odbiera telefonu, beznadziejna bo jak się z kimś umawia to powinna dotrzymać słowa dopóki dziecku nie będzie dobrze, zawiodła nas bardzo zdecydowanie nie polecamy tej Pani doktor, my również przepisujemy dziecko do innego lekarza.