Ewa Gryciuk

2,1
2,5
2,7
2,2

Uprzejmość to też oczywiście 1 tam coś przeskoczyło w opinii. Dla mnie jest Doktor której nie można ufać.

Tłumaczenie choroby i leczenia to oczywiście 1 tam coś przeskoczyło w opinii. Dla mnie jest Doktor której nie można ufać.

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u p.doktor. Nieprzyjemna, brak empatii, nie słucha. Pretensje o zbyt dużą liczbę pacjentów wyładowuje na ludziach. Nie potrafi słuchać, zrozumieć, wyjaśnić, doradzić. Traktuje pacjentów bardzo przedmiotowo. Nigdy więcej do niej....

Nie polecam:) Pani "doktor" nienadająca się do niczego i nie znająca się na niczym w dodatku niepunktualna i opryskliwa :)

Moja mama dzięki pani doktor żyje za co jestem dozgonnie wdzięczna,nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o niej,ale ja mam własne zdanie.Jest bardzo kompetentna.Cenię sobie u tej lekarki to, że jeżeli nie jest czegoś do końca pewna,to zleca dodatkowe badania,choć jak słyszałam opinię od salowej na oddziale-właśnie dlatego jej inni lekarze nie lubią.Natomiast dla mnie jest to wzór godny naśladowania przez innych lekarzy szczególnie w płońskim szpitalu

Panią doktor znam od wielu lat, tzn. jak tylko zaczęła przyjmować w naszej przychodni i jestem bardzo zadowolona, że wreszcie trafił nam się lekarz z prawdziwego zdarzenia, taki z powołania!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JEST NIEUPRZEJMA I ZAROZUMIAŁA,A NA DODATEK TRAKTUJE CHOREGO JAK ZŁO KONIECZNE

Okropne lekarka,nie wiadomo po co została lekarzem,spóźnia się do pracy ,jest niemiła opryskliwa, nie udziela odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące diagnozy to raczej cyborg niż lekarz

bardzo złe doświadczenie. nie polecam.llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Pani Ewa jest rewelacyjna,wszystkim chorym i zdrowym polecam.

Pani Ewa jest rewelacyjna,wszystkim chorym i zdrowym polecam.