lekarz Ewa Grzesiak

Bardzo cenię Panią dr Ewę Grzesiak. Ma bardzo dobre podejście do młodszych dzieciaczków. Jest cierpliwa i serdeczna. Chętnie odpowiada na zadane pytania, dokładnie bada małego pacjenta. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo profesjonalna. Zawsze udaje się do niej z synem, kiedy jest potrzebna konsultacja lekarska, bo wiem, że syn jest "w dobrych rękach". Nigdy nas nie zawiodła. Bardzo polecam Panią Doktor.

Byłyśmy u pani doktor parę razy z córką. Diagnozy nie zawsze były trafne i niestety drugiego dnia musiałyśmy się udać do innego lekarza. Ogólnie Pani Doktor jest bardzo miła, do dzieci też super podejście.

Pani doktor jest bardzo miła ,kompetentna, długo bada dziecko i wypisze każde skierowanie. Leczymy u niej dziecko i siebie też. Po lekach przepisanych przez panią doktor zawsze choroba mija. Polecam!!!

Bardzo kompetentna lekarka. Ma zaskakujaca wiedze i potrafi wszystko dokladnie wyjasnic, zawsze ma czas, nawet na porady telefoniczne. Ma doskonale podejscie do dzieci, moja coreczka ogolnie boi sie lekarzy ale przy niej nie czula zadnego skrepowania, dala sie zbadac i jeszcze ise usmiechala. Super pediatra!!! Polecam kazdemu!